Civic FC5 Acil çözüm LPG

Merhaba arkadaşlar aracım 2020 model eco exc. Civic aldığımda gazı fulledim şuanda araç 130 km de felan yarım depo gaz bitti acaba normal mi birde 100km de 12.9 yazıor o benzin değermi yoksa lpg mi yaşadığım yer çok bayır bilen varsa aydınlatabilir mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar aracım 2020 model eco exc. Civic aldığımda gazı fulledim şuanda araç 130 km de felan yarım depo gaz bitti acaba normal mi birde 100km de 12.9 yazıor o benzin değermi yoksa lpg mi yaşadığım yer çok bayır bilen varsa aydınlatabilir mi ?

Hocam LPG tusuna basılı olarak 15 sanıye basın bakalım ibrede deişiklik olacak mı

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Öncelikle hayırlı olsun, aracınız yeni olduğu için çok yakması normal diye biliyorum. Benim aracım da 1800 km de ve 12-13 lerden 10-11 lere yeni düştü. Ben de sabırsızlıkla bekliyorum daha da düşmesini. Tabii malum İst trafiği :) Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Keyifli sürüşler...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Aracınız yeni motor parçalarının birbirine alışması için zamana ihityacı var. 10.000 km. gibi.
> Ayrıca Cvt'ye alışmak.
> Kış aylarında olmak.
> Güzergah düz olmaması vs. hepsi yakıtı arttırır.
> Buna göre değerler normal gözüküyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Nerden alalım gazı peki ? Aygaz iyimi aygaz almak zorunda kaldım yolda tek o vardı kalmayayım yolda diye

Hocam bunula ilgili uzun bir konu var. Özet olarak Shell ve BP ağırlıklı. Birde neresi ucuz ise oradan alan bir güruhda var. Bulunduğunuz yerde faal olarak kullanılan yerler ve taksicilerede fikir için sorabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Abi lpg kullanımında yokuş çok olan bir memlekette econ modla gitmek işe yararmı yakıt anlamında ?

Otoban, ya da ani hızlanmanız gereken yollar haricinde ECON tuşunu kullanmanızı tavsiye ederim. aracı biraz hantallaştırıyor ama yakıtta tasarruf sağlıyor. Bununla ilgili dün bir yazı paylaşmıştım.

Geri