Acil klima radyatörü ihtiyacım var.

2011 honda civic için gebze de orjinal klima radyatörü arıyorum.Parçacıların getirdiği radyatör aracıma uymadı.Bağlantı noktaları ters.Yarın için yola çıkmayı planlıyordum ama 2 gündür radyatörü temin edemedik.Nereden kısa süre içinde temin edebilirim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun,parcaworld ile iletişime geçebilirsiniz, sigorta şirketlerine parça temin ediyor, şansınızı deneyin.

Aracınız
Civic FD6 2009
Geçmiş olsun. Bir kaç yer var. Süre için İstanbul daha iyi olur.

Hocam arkadaş klima radyatörü arıyor, sizin attıklarınız normal radyatör.

İki gün önce değiştim aracım 2009 makyajsız kasa. Orijinal olmasını bende çok istedim ama orijinal çıkmaya güvenilmez. sıfır almaya kalksan bayağı tuzlu ve servis dışında bulmaz zor. Tahminim en az 4 bin fiyat çekerler orijinal radyatöre. Bu işe bulaşmış ve elime piyasadaki bütün markaları almış biri olarak sana tavsiyem ilk önce maher siyah olan onu bulamazsan kale son çare olarak oris marka al . Benim şase numarasından çıkan 3 marka radyatör denedim uymadılar. en son oris marka buldum. Sefaköydeki bütün japoncuların kafası karıştı :D En son oris buldum numune götürerek denedim 550 tl . toplam maliyeti takması gaz basması 900 tl . Kalite herzaman iyidir bende kaliteli olması için uğraştım ama maalesef aracıma uygun bulamadım. Taktığım oris markada çok kötü değil zaten kısa vadede sorun çıkaracak bir parçada değil.

Hocam arkadaş klima radyatörü arıyor, sizin attıklarınız normal radyatör.

İki gün önce değiştim aracım 2009 makyajsız kasa. Orijinal olmasını bende çok istedim ama orijinal çıkmaya güvenilmez. sıfır almaya kalksan bayağı tuzlu ve servis dışında bulmaz zor. Tahminim en az 4 bin fiyat çekerler orijinal radyatöre. Bu işe bulaşmış ve elime piyasadaki bütün markaları almış biri olarak sana tavsiyem ilk önce maher siyah olan onu bulamazsan kale son çare olarak oris marka al . Benim şase numarasından çıkan 3 marka radyatör denedim uymadılar. en son oris marka buldum. Sefaköydeki bütün japoncuların kafası karıştı :D En son oris buldum numune götürerek denedim 550 tl . toplam maliyeti takması gaz basması 900 tl . Kalite herzaman iyidir bende kaliteli olması için uğraştım ama maalesef aracıma uygun bulamadım. Taktığım oris markada çok kötü değil zaten kısa vadede sorun çıkaracak bir parçada değil.
Az önce arkadaşım bostancıda buldum diye aradı.600 tl fiyat vermiş.Dün parcacının tekide demişti oris bu arabalara uyan marka diye.Parcacı kargo ile gönderecek umarım bir süpriz yaşamam çünkü yarın ola çıkmam gerekiyor.

Aracınız
Civic FD6 2009
Az önce arkadaşım bostancıda buldum diye aradı.600 tl fiyat vermiş.Dün parcacının tekide demişti oris bu arabalara uyan marka diye.Parcacı kargo ile gönderecek umarım bir süpriz yaşamam çünkü yarın ola çıkmam gerekiyor.
Hocam resmini atsın koyun buraya bir bakalım. Sizden çıkan modelin resminide atın eğer atabilirseniz. Benim aldıklarımın da rekor bağlantı kısımları testi. Kendiniz gidip alsaydınız daha hızlı olurdu umarım yarın elinizde olur. En azından kargoyu takıp edin şubeden alırsınız. Tamirci benim tanıdıktı araba 1 gün daha yatmasın diye saat akşam 11 de başında bekledim yaptık . Zaten takması basit malzeme olsa gaz basma takma toplama 1 saat.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2009
05.01.2021 Tarihli Yetkili Servis Fiyatı​
4.584,46​
5.409,66​
Bizim klima radyatörünün sene başındaki servis fiyatı. Şu an tahmini 6 bin tl civarıdır :D

Belki bizden sonra sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olur diye parça numarasını bırakıyorum; 80110SNNA43

Bu konuda bana yardımcı olan konu başlığınıda bırakıyorum.

Altta verdiğim linkte görüldüğü üzere rekor bağlantı noktaları (B-60 yazan) görseldeki gibi olmalı. Ama şu an piyasadakiler ters olduğu için bağlantıda sorun yaşanıyor.

Hocam resmini atsın koyun buraya bir bakalım. Sizden çıkan modelin resminide atın eğer atabilirseniz. Benim aldıklarımın da rekor bağlantı kısımları testi. Kendiniz gidip alsaydınız daha hızlı olurdu umarım yarın elinizde olur. En azından kargoyu takıp edin şubeden alırsınız. Tamirci benim tanıdıktı araba 1 gün daha yatmasın diye saat akşam 11 de başında bekledim yaptık . Zaten takması basit malzeme olsa gaz basma takma toplama 1 saat.
hangi ustada nasıl yaptırdınız.orjinal klima radyatörü bulmak mümkün değil sanırım.

Aracınız
Civic FD6 2009
hangi ustada nasıl yaptırdınız.orjinal klima radyatörü bulmak mümkün değil sanırım.
Para varsa bulursunuz hocam dediğim gibi 6 bin civarı fiyatı olur. Ben ist. bahçelievlerdeyim bu tarafta olsaydın yardımcı olurdum ama çok uzağız buralara gelip gitmene değmez . Siz oris marka radyatörü alın taktırın şu an en iyi seçenek o . Bir darbe oynama olmadan kolay bozulacak birşey değil.

En son oris marka radyatörü Kocaeli sanayi de TEZİŞ radyatörde buldum.İhtiyacı olan buradan temin edebilir.Şu anda yolada çıktım ve 3 saattirde yoldayım ve mola verdim.Oldukça iyi de bir soğutmasıda var.İlgilenen yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Geri