acıl yardım ÖNEMLİ

Aracınız
arkadaslar bı sorum olacaktı aractakı sıkıntı frene basınca sag frenın calısıp solun calısmaması seklınde ozetlenebılecek sekıldeyken sanıyede ustadan donerken, 50 ıle vıraja gırdim ve ufak frenle arac savruldu,barıyere vurup durdum aracın on takım gıttı komple, kaput sag sol farlar tampon, sag ve sol kapıda acılırken zorluyor napacam bılmıyorum kasko var ama bı suru degısık yorum geldı gorusunuzu merak ettım.. sızce yetkılı servıste yaptırayım mı fıyat cok sısecek ya da ozel servıste yaptıracam kı bu durumda mekanık arıza karsılanmıyor konu hakkında yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

12179009_10205178376679171_470560186_n.jpg
12180121_10205178376799174_276209178_n.jpg
12179963_10205178376759173_594196226_n.jpg
12177938_10205178376839175_1853255071_n.jpg
ASA.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 2356

Ekli dosyalar

• FGGFDGF.jpg
    FGGFDGF.jpg
    90.8 KB · Görüntüleme: 3

Trust

0
Aracınız
Hocam çok geçmiş olsun inanın çok üzüldüm.
Kesinlikle servise gidin eksper ile sıkı pazarlık yaparsanız aracınız pert e bile çıkabilir ki şu an görünen en mantıklı kısım bu.
Airbeg ler patlamış olsa idi kesin pert di ama durum ne olur bilemiyorum. Tekrar dan çok geçmiş olsun.

Bu arada araçta vsa yokmu makyajlı kasa değil sanırım yoksa toparlaması gerekirdi.

Aracınız
Hocam çok geçmiş olsun inanın çok üzüldüm.
Kesinlikle servise gidin eksper ile sıkı pazarlık yaparsanız aracınız pert e bile çıkabilir ki şu an görünen en mantıklı kısım bu.
Airbeg ler patlamış olsa idi kesin pert di ama durum ne olur bilemiyorum. Tekrar dan çok geçmiş olsun.

Bu arada araçta vsa yokmu makyajlı kasa değil sanırım yoksa toparlaması gerekirdi.[/QUOTE

cok saolasın...

vsa var makyajlı kasa 2010 sıkıntı aslında merkezı fren sıstemınden kaynaklı sol taraftakı fren algılamıyor sag algılayınca arac savurdu cok kısa basılmasına ragmen zaten bıgun daha dayansa yarın sabah yapılacaktı ama ıste kısmet goz gore gore kaza geldı..

bu arada aırbaglar acılmadıgından yetkılı servıs bıle olsa kac tl yazarlar ınan bılemıyorum yanı perte cıkmazsa daha sıkıntı olacak, arac yuruyor hala ıc tarafta sıkıntı yok kafamı kurcalayan hepsı yapılırsa ektra 1.5 daha verırsem satarken ne kadar kayıpla kurtulabılırım veya satmak mantıklımı cunku bakımlar dahıl hepsı yenı yapılmıstı yanı aracda duzgun yapılırsa sıkıntısız bınılır dıye genel yorum yapıyorlar

Aracınız
Merhaba hocam geçmiş olsun öncelikle.Benim fikrimde serviste yaptırmandan yana, aracın fotoğrafları sende durduğu sürece satarken sorun yaşamassın.Benzer kaza benim önceki arabamda ben yaşamıştım.Evet tramerde 8-9 bin civarı fiyat çıkmıştı ama aracın serviste yapıldığı garantide olduğu, sonuçta aracın görünen sadece kaporta hasarı var.Ben kendi adıma düşünüyorum alıcı olarak bakıyorum duruma, sanayide yapılan araba benim için 2.planda.Çünkü servis senin çamurlukları dahi değiştirecek sanayide düzeltecek boyucak.Tabi o çizgileri nasıl tutturacak şüpheli.Parçalarda yan sanayi ve çıkma kullanması olası sonuçta bu araç can taşıyor.Bence servise bırakın.

Aracınız
Merhaba hocam geçmiş olsun öncelikle.Benim fikrimde serviste yaptırmandan yana, aracın fotoğrafları sende durduğu sürece satarken sorun yaşamassın.Benzer kaza benim önceki arabamda ben yaşamıştım.Evet tramerde 8-9 bin civarı fiyat çıkmıştı ama aracın serviste yapıldığı garantide olduğu, sonuçta aracın görünen sadece kaporta hasarı var.Ben kendi adıma düşünüyorum alıcı olarak bakıyorum duruma, sanayide yapılan araba benim için 2.planda.Çünkü servis senin çamurlukları dahi değiştirecek sanayide düzeltecek boyucak.Tabi o çizgileri nasıl tutturacak şüpheli.Parçalarda yan sanayi ve çıkma kullanması olası sonuçta bu araç can taşıyor.Bence servise bırakın.

benımde zaten en zorlandıgım nokta orası fıyatlar arasında kı fark satıs sırasında alıcıyı ne yonde etkıleyecegı tesekkurler ılgınız ıcın bugun bı karar verıp yapıma baslanacak..

Trust

0
Aracınız
Hocam 12 bin ila 15 bin arsında bir fiyat çıkar. Radyatör büyük ihtimal tamire gidecek zaten sis farlarinin çifti 2200 tl bencede servise gidin.sanayi bırakın düzeltmeyi yapmayı boya tonunu tutturamayan adamlar var.

Geçmiş olsun hocam arkadaş ların dediği gibi servis e götürün değişen parçaları görün ama

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam cok cok gecmis olsun,
ben de arkadaslarimin gorusune katiliyorum. kesinlikle serviste yaptirin. satarken, serviste yapildi denmesi bile arti deger katar.

Aracınız
kesınlıkle servis. her işte bır hayır vardır. bu hondanın frenlerı boyle 2016 da umarımsaglam bır fren olur.

Geri