ADANA”DA CAM FİLMİ İÇİN FİRMA ÖNERİLERİ

Aracınız
Civic FC5 2018
(Fc5) Aracıma cam filmi çektirmeyi düşünüyorum,Adana da yaşıyorum.Bir çok marka vede bu işi yapan yer var,fiyatlar çok dalgalı bir yer 300 derken başkası 600 diyor.Olmuşken kaliteli olsun işçiliği iyi olsun istiyorum,tecrübe eden arkadaşlar yaptırdıkları yerin bilgileri, fiyat bilgisi vede aracın resimler i ile paylaşır yardımcı olursa çok memnun olurum .(Şuan için marka olarak kafam da Llumar Atr serisi var fakat işçilik konusu da çık önemli o yüzden yardımcı olursanız çok iyi olur )

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Turbey

0
Aracınız
Arkadslar k.marasta cam filmi yaptirabilecegim duzgun bir yer var mi

Aracınız
Adana da cam filmi için Belediye Evleri Damacı Ali var . Malzemesi çok kaliteli olmayabilir ama işçiliği güzel . Bem 2 kez çektirdim kabarma yapmadı . Fiyatı 150 idi en son . Bu arada hangi mahalledensiniz ben Pınarda

Aracınız
Kozanyolu sofulu tarafındayım da orjinal bi film çektireyim diyorum ilerde daha sağlıklı olur

Sofulu tarafında kaliteli bir yer bulmak zor kardeşim . Kıyıboyu tarafına bakabilirsin . Bir de bizim bir organizasyon var . Dün konu olarak açmıştım . Bir araya gelelim Adanalılar diye . Müsait zamanda konuslai m katılmak istersen

Aracınız
Civic FC5 2018
Yer fark etmez ille yakın olsun demiyorum da işçilik malzeme kalitesi iyi olsun istiyorum.toplantı içinde müsait olursak neden olmasın olabilir tabi

Aracınız
Yer fark etmez ille yakın olsun demiyorum da işçilik malzeme kalitesi iyi olsun istiyorum.toplantı içinde müsait olursak neden olmasın olabilir tabi

Ben Damacı Aliye çektirdim işin asli memnun kaldım . Ama Kıyıboyu Tuningciler sanırım daha kaliteli malzeme kullanıyor

akif

0
Aracınız
Adana'dayken o zamanlar focus'um vardı oftuning'de yaptırmıştım cam filmlerini hatta şoför camında hata farketmiştim ücretsiz yenilemişlerdi ama bayağı yıllar geçti Google'dan oftuning'in güncel yorumlarını da okuyup karar verin yine de hocam.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri