afra lpg benzin modülü hakkında

Aracınız
Doğrudur, konuştuğum arkadaş tamamen farklı dedi, ygdm röle mantığında bir cihazken bu cihazın işlemci ve sensorler içerdiğini söyledi. Kafama takılan nokta da zaten montajı yine aynı şekilde yapılıyor dedi, ama neden 150 tl montaj ücreti alıyorsunuz diyemedim açıkçası.

Ve kendiniz yapabilirsiniz montajını isterseniz dedi bir de...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Valla işimi görsün ister pasif malzeme kullansın ister mikroişlemci. Bazen 10 kuruşluk direncin yaptığını bir işlemci yapamıyor. Sonuç aynı ise malzemenin önemi yok.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de aynı fikirdeyim esasında ama, dediğim gibi arabamı alalı 1-2 ay oluyor ve civic'ler konusunda çok bilgim yok, yapmışken iyisini ve sorunsuzunu yapmak isterim.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracınız
Bendeki basit modül 4 senedir üstünde. Karar sizin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de önce servisi aradım, bana modül için 250 tl parça + işçilik ücreti çıkarttılar o sebeple farklı alternatifler arıyorum.

Ama anladığım kadarıyla çok takılmamak lazım bu konuya. En azından sizlerin cevaplarından onu anladım . Kısa zamanda alıp deneyeceğim. Aldığımda da buradan durumu sizlerle de paylaşırım.

Verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkürler.

Aracınız
Montajını sadece üreten arkadaşlar yapıyorlarmış, Bursa’da var mı montaj yaptırtabileceğim yer diye sordum, yok dediler. Dolayısıyla 300 tl evet bence de pahalı, ama yalnızca cihaz fiyatı dediğim gibi bana makul geldi.

Kardeş Bursa da var bu cihaz ben bi ara sormuştum ama gerek yok diye taktirmadm, fiyat gene 300 civarında galiba

Lenovo P70-A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri