Afyon-Antalya arası yol güzergahı tavsiyesi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben de pazartesi Kayseri-Konya-Akşehir-Burdur-Fethiye yapacağım.
Dönüşte de Bodrum-Denizli-Dinar a kadar gelip Afyon veya Akşehir'de bir gece kalmayı düşünüyorum. Afyon'da gezilecek yer var mıdır günübirlik de olsa?
Afyon'da Kütahya yolunda Termal Kaplıcaların bulunduğu bölge var, oralardaki Termal Otellerde konaklayabilirsiniz.
Afium ve Özdilek AVM'lerde bu bölgede, ufak bir lunapark'ta var.
Tarihi olarak Afyon'da benim bildiğim Afyon Kalesi var, şehir merkezinde birkaç konak ve çeşme'de var diye hatırlıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2015
EDS konum bilgileri için teşekkürler :) Burdur üzeri gidecem bi aksilik olmazsa, aile ile zaten hız yapmam ama dediğiniz noktalarda ayrıca dikkatli olacağım (y)
Rica ederim, eğer hafta içi seyehat edecekseniz ve öğle vakitlerinde Burdur'da olup yemek ihtiyacı olursa, et seviyorsanız sanayide Şişci Hasan (yalnız nakitle çalışır) var, orada Burdur şiş (bir tür şiş köftedir) yemenizi tavsiye ederim. Bu da ekstra olsun :)

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Rica ederim, eğer hafta içi seyehat edecekseniz ve öğle vakitlerinde Burdur'da olup yemek ihtiyacı olursa, et seviyorsanız sanayide Şişci Hasan (yalnız nakitle çalışır) var, orada Burdur şiş (bir tür şiş köftedir) yemenizi tavsiye ederim. Bu da ekstra olsun :)

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler hocam mesajı şimdi gördüm maalesef.
O bolgeden de saat 4-5 gibi geçmistim, Antalya girişinde Köfteci Yusuf'ta besin ihtiyacımı karşıladım :)

Son düzenleme:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Bodrum dönüşü Afyon'a uğradım, Denizli-Afyon arası yolun ilk kısımlarında yol çalışması vardı ama sonrası otoyoldan güzel kaymak gibi yoldu. Hatta bir gece de Gazlıgöl'de konakladım, Eskişehir yolu sanırım orası, o kısım da nefisti.

Geri