Ailenin Yeni Üyesi

Aracınız
Selamlar Arkadaşlar

Adım Umut. Maalesef İstanbul'da yaşamaktayım:) 2008 senesinde ehliyetim ile birlikte Seat ailesine katıldım ve 2017 Aralık sonuna kadar da Seat ailesi ile devam etmekteyim.
Bu zamana kadar çokça araç kullanmışlığım var. Fakat kendi aracım olarak bu zaman kadar hep Seat kullandım.

Leon 1.9TDI 2008 Beyaz
Leon 1.4TSI 2011 Beyaz
Leon SC FR 1.4TSI 2013 Beyaz

Seat Leon konusunda tecrübeli olarak, araçla alakalı hiç bir problem yaşamadım. Yaşamamaktayım. Fiyatına bağlı motoruyla, kalitesiyle ve dizaynıyla sonuna kadar hakkımı helal ediyorum:)

Gel gelelim benim göz zevkime.. Sıkıldım arkadaşlar. Aynı konsola bakmaktan, direksiyonda aynı amblemi görmekten sıkıldım artık:)

Ve yeni Honda Civic Rs 1.5 Turbo araştırmalarıma Aralık ayı başında başladım ve dün ufak bir kaporayla istediğim aracı opsiyonladım ve forma kayıt oldum. Gerçekten çok güzel bilgiler var. Herkesin emeğine sağlık..

Arkadaşlar iş işten geçmiş değil. Eksileri artıları aracı değerlendirmenizi rica eder, doğru bir karar verip vermediğimi içtenlikle yazabilirsiniz.

Herkese selamlar, saygılar..

emr@h

0
Hayırlı olsun hoşgeldiniz ben civic hb sport kullaniyorum cok memnunum hem performans hem konfor olarak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Selamlar Arkadaşlar

Adım Umut. Maalesef İstanbul'da yaşamaktayım:) 2008 senesinde ehliyetim ile birlikte Seat ailesine katıldım ve 2017 Aralık sonuna kadar da Seat ailesi ile devam etmekteyim.
Bu zamana kadar çokça araç kullanmışlığım var. Fakat kendi aracım olarak bu zaman kadar hep Seat kullandım.

Leon 1.9TDI 2008 Beyaz
Leon 1.4TSI 2011 Beyaz

Seat Leon konusunda tecrübeli olarak, araçla alakalı hiç bir problem yaşamadım. Yaşamamaktayım. Fiyatına bağlı motoruyla, kalitesiyle ve dizaynıyla sonuna kadar hakkımı helal ediyorum:)

Gel gelelim benim göz zevkime.. Sıkıldım arkadaşlar. Aynı konsola bakmaktan, direksiyonda aynı amblemi görmekten sıkıldım artık:)

Ve yeni Honda Civic Rs 1.5 Turbo araştırmalarıma Aralık ayı başında başladım ve dün ufak bir kaporayla istediğim aracı opsiyonladım ve forma kayıt oldum. Gerçekten çok güzel bilgiler var. Herkesin emeğine sağlık..

Arkadaşlar iş işten geçmiş değil. Eksileri artıları aracı değerlendirmenizi rica eder, doğru bir karar verip vermediğimi içtenlikle yazabilirsiniz.

Oncelikle hayirli olsun. Arkadasim C sutunda olusan gocuk konusunda yeterli arastirmayi yapin derim. Cunku araci aldiktan sonra bir kac cani yanmis arkadas cikip abuk sabuk seyler yazarak caninizi sikabilir. Siz kendiniz arastirin ve sonucuna kendiniz karar verin. Bende de 2017 elegance paket var. Bende gocuk sorunu yok su anda. Ama olmayacagi garantisi de yok ama ben bunu bilerek aldim. Tabii ki gocuk olursa canimi sikar bu durum ama bilerek aldigim icin saga sola saldirmam. Sizde arastirin benim size tek tavsiyem budur. RS kullanan arkadaslar konu hakkinda yeterli aciklamayi yapacaklardir. Tekrar hayirli olsun.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11008]Umutsnyzz[/MENTION] Aramıza hoş geldiniz, aracınız şimdiden hayırlı olsun.

Selamlar Arkadaşlar

Leon 1.9TDI 2008 Beyaz
Leon 1.4TSI 2011 Beyaz

RS çok güzel seçenek Rally Red rengi tavsiyemdir. Dikkatler uzerinizde olacak bilginize

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

rider

0
Selamlar Arkadaşlar

Leon 1.9TDI 2008 Beyaz
Leon 1.4TSI 2011 Beyaz

ONUR-RS arkadaşımın tavsiyesine katılıyorum Rally red çok özel ve güzel bir renk , arabaya da çok yakışıyor. Ama siz gördüğüm kadarıyla Leon larınızı hep beyaz almışsınız , RS inde benim gibi beyazını tercih edeceksiniz galiba.

Şaka bir tarafa , RS mükemmel bir araba , benimde ilk Honda ‘ m , sizi de Leon dan sonra mutlu edecektir tahmin ediyorum . Özellikle sürüş konforu bakımından bence sınıfının üstünde bir araba , performansı ise , aynı ifadeyi tekrar kullanacağım : anlatılmaz yaşanır.

Hayirli olsun insallah. Bendede kirmizi rs var 3 ay olcak cok memnunum gercekten dikkat ceken bi arac. Yolda giderken bile arabayla surekli tacize maruz kaliyosunuz aldiginizda anlarsiniz.:) bende gocuk olayi yok birde bu gocuk olaylarindaki videoda baktiklarim c sutunu dedikleri yerlere parmakla bastiriyolar yumusak bi saç gibi gozukuyo. Ama benim c sutundaki yere degil parmak elimle bastirdigimda bile iceri girmiyo bildigin kütük gibi. Benim arac 7 ayda cikmiş. Belki belli bir aydan sonra cikanlarda sikinti olmadigini dusunuyorum. Sizinde basiniza ins boyle bir durum gelmezki geliceginide dusunmuyorum.

[MENTION=9520]rider[/MENTION] ve [MENTION=8590]irfan[/MENTION]sut forumdaşlarima sonuna kadar katiliyorum bin keyfini yasa ayrica siyah renkte sedefli bildigim kadariyla yanlista biliyor olabilirim fakat ne renk alirsaniz alin RS abi yaa makine.

Aracınız
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Oncelikle göçük olayını fazlasıyla araştırdım. Evet göçük sıkıntısı bir takım araçlarda var. Ama muhtemelen ilk seri üretimlerde. Hatayı bile bile devam etmez üreticiler.. Bu kadar sıkıntılı bir durumdan sonra elbet düzeltmiştir Honda tarafından.. Göçük olursada canımı sıkmam bile bile alıyorum. Fiyat konfor ilişkisi olarak en cazip araç budur şuan için..
Opsiyonladığım araç siyah renk.. Aralık sonu teslim edecekler.
Aracımı aldıktan sonra görüşlerimi tekrar sizlerle paylaşacağım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Oncelikle göçük olayını fazlasıyla araştırdım. Evet göçük sıkıntısı bir takım araçlarda var. Ama muhtemelen ilk seri üretimlerde. Hatayı bile bile devam etmez üreticiler.. Bu kadar sıkıntılı bir durumdan sonra elbet düzeltmiştir Honda tarafından.. Göçük olursada canımı sıkmam bile bile alıyorum. Fiyat konfor ilişkisi olarak en cazip araç budur şuan için..
Opsiyonladığım araç siyah renk.. Aralık sonu teslim edecekler.
Aracımı aldıktan sonra görüşlerimi tekrar sizlerle paylaşacağım.

Siyah konusunda biraz daha dusun derim o halde bi elinde bezle gezmek zorunda kalma hele bi de takintin varsa temizlik konusunda uykularini kacirma derim

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Geri