Ailenin Yeni Üyesi

Aracınız
Merhaba Kayhan

Siyah konusunda sana son derece hak veriyorum. Kesinlikle çok zor bir renk. Bakım gerektiriyor. Bakacağız artık:)

Olmaz olmaz. Abi pismanlik nedir ya hayatta pisman olma diye biseyiniz olmasin ha araba cok mu kotu geldi berbat mi niye uzulup kendinizi harciyonuz. Araba bu ya teneke 10 bin liraligi ne 100 bin liraligi ne Allah can sagligi versin biraz kullanip satarsiniz.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

emr@h

0
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Oncelikle göçük olayını fazlasıyla araştırdım. Evet göçük sıkıntısı bir takım araçlarda var. Ama muhtemelen ilk seri üretimlerde. Hatayı bile bile devam etmez üreticiler.. Bu kadar sıkıntılı bir durumdan sonra elbet düzeltmiştir Honda tarafından.. Göçük olursada canımı sıkmam bile bile alıyorum. Fiyat konfor ilişkisi olarak en cazip araç budur şuan için..
Opsiyonladığım araç siyah renk.. Aralık sonu teslim edecekler.
Aracımı aldıktan sonra görüşlerimi tekrar sizlerle paylaşacağım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam benim araç da siyah bakımı gercek den diğer renklere göre zor ama ayrı bi cekiciliği var imkanınız varsa seramik koruma yaptırın ben folyo kaplattım simdi yaptırsam seramik kaplatırdım

kayhanbozkus

0
Yönetici
Olmaz olmaz. Abi pismanlik nedir ya hayatta pisman olma diye biseyiniz olmasin ha araba cok mu kotu geldi berbat mi niye uzulup kendinizi harciyonuz. Araba bu ya teneke 10 bin liraligi ne 100 bin liraligi ne Allah can sagligi versin biraz kullanip satarsiniz.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arabadan yana pismanlik demiyorum renkten dolayi pismanlik diyorum. Siyahin bakimi zordur bunu herkes bilir zaten. Ayrica kimse kolay para kazanmiyor sonuc itibariyle araba da bi yatirimdir. Allah can sagligi versin versin de "mal canin yongasidir" diye de bir laf var.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Aracınız
Emr@h söylediğin gibi seramik kaplama yaptıracağım. Honda yeni araç alana 3m uygulamalarını makul fiyatlarla sunuyor. Hepsinden yararlanmayı düşünüyorum. Seramik kaplama, Motor koruma, İç Döşeme koruma, Kaput filmi, Cam filmi ve Su itici..

Kayhanbozkus 2008den bu yana hep beyaz araçları tercih ettim. Müsaadenizle biraz siyah aracın tadına bakayım:)) Bakım isteyen şeylerin hakkını verebileceğime inaniyorum.. Siyahın zorluğuyla başa çıkabilirim:)

kayhanbozkus

0
Yönetici
Emr@h söylediğin gibi seramik kaplama yaptıracağım. Honda yeni araç alana 3m uygulamalarını makul fiyatlarla sunuyor. Hepsinden yararlanmayı düşünüyorum. Seramik kaplama, Motor koruma, İç Döşeme koruma, Kaput filmi, Cam filmi ve Su itici..

Kayhanbozkus 2008den bu yana hep beyaz araçları tercih ettim. Müsaadenizle biraz siyah aracın tadına bakayım:)) Bakım isteyen şeylerin hakkını verebileceğime inaniyorum.. Siyahın zorluğuyla başa çıkabilirim:)

Estagfurullah ne musaadesi naçizane fikrimi soyledim. Ugrasacak olan keyfini surecek olan sizsiniz :)

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Tartışma çıkmasın füme alın bitsin bu iş :D Şaka bir yana seçim tabiki sizin orada hangisi içinize yattıysa onu alın. Ben şahsen bayiye girdim ve fümeyi görünce bu dedim onu beğendim herkesin farklı olabilir.

Aracımı 5500 kilometredir kullanıyorum kesinlikle dikkatleri üstüne çeken bir araç. Millet yolda giderken eliyle gösteriyor:) Her araçta olan olumsuz yanları da var tabiki ama fiyat performans olarak bence çok başarılı araç.

Aracınız
Uk61 günaydın. Bende fümeyi tenk istiyordum ve bayiye füme almak amacıyla gittim. Fakat Rs’te yalnızca kırmızı, beyqz ve siyah tercihlerinde bulunabiliceğimi belirttiler ve yıkıldık:)) daha sonrasında siyahı tercih ettim..

Geri