Civic FB7 Akü tavsiyesi hk

Fd6 aracımın mutlu marka aküsü kasım 2020 de bitti garanti süresinin üzerinden 1 ay geçtiği için ücreti karşılığında aynı mutlu akü alıp değiştirdik. Kasım 2020 de taktırdığım mutlu akü üzerinden 20 ay geçtikten sonra bugün yine bitti, satın aldığım yerle yaptığım görüşmede gelin bir kontrol edelim dediler, kontrole gidince de akü bizde kalsın 2 gün şarj edelim veya bu model (dar) aküden elimizde kalmadı diyecekler muhtemelen, bunun içinde benim vaktim yok.Uzun lafın kısası mutlu akü beni tatildeyken mutlu etmedi. Bir daha mutlu akü almayacağım

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Akü yü garanti kapsamında yokuş yapmadan sıfır akü ile değiştirdiler

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Dostum senin aldığın aküye özel bir durum olabilir 1 olaydan yola çıkarak karar vermek doğru değil ama Varta markası enerji depolama ve otomotiv/denizcilikte kendini ve kalitesini kanıtlamış bir markadır.
Ben de alırken iyi araştırıp, aküye en fazla yük bindirien off-road yapan eşe-dosta danışarak aldım.
Karda -15-20 derecelerde bilmemkaç rakımda veya 35-40 derecelerde suya çamura araçlarınıa sokan ve gece gündüz ekstra ışıklandırma tertibatını, elektrikli makarayı, elektrikli yükseltme kitlerini vs..vs.. en iyi ve uzun süre karşılayan akünün Varta olduğunu söylediler ki 15-16 yıldır araçlarımı götürdüğüm akü aldığım elektrikçim de aynısını söyledi.
İllaki içinde çürük çökmüş akü vardır. O da sana denk gelmiştir. Geçmiş olsun. Tek kritere dayanarak mal alınmaz.
Markaya özgü kronik bir durum sözkonusu ise sen haklı olabilirdin ama tam tersi Varta kaliteli bir markadır.

Garanti bittikten sonra markanın önemi kalmıyor, bunu demek istiyorum ki %91 iken 5 ayda %13 e gelmesi ayrı bir muamma.
Şahsen ben bir daha Varta tercih etmem, muadillerinden daha fazla para veriyorsam onun da hakkını vermesini beklerim. Akü işinin şans işi olduğunu herkes biliyor. Kimi en dandik marka ile 5-6 yıl gider kimisinde anında arıza verir. Burada da kurtarıcı şey garanti süresi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Garanti bittikten sonra markanın önemi kalmıyor, bunu demek istiyorum ki %91 iken 5 ayda %13 e gelmesi ayrı bir muamma.
Şahsen ben bir daha Varta tercih etmem, muadillerinden daha fazla para veriyorsam onun da hakkını vermesini beklerim. Akü işinin şans işi olduğunu herkes biliyor. Kimi en dandik marka ile 5-6 yıl gider kimisinde anında arıza verir. Burada da kurtarıcı şey garanti süresi.

Sen Varta'dan elektrik alamamışsın. :)
Şaka bir yana problemini söylemen güzel tabi...
Senin sorununu yaşayanlar çıkarsa ürünle ilgili bir fikir oluşur.

Geri