Aracınız
Civic FB7 2013
Şarj kablosuyla çalıştırıp arabayı elektrikçiye götürdüm, akü arızalı dedi. İyi de dedim, akünün garantisinin bitmesine bir ay varken aküde sorun yok dediniz, bana dinamo konjektörünü değiştittirdiniz, akü parası kadar masraf yaptırdınız, şimdi garanti süresini iki ay geçe akü arızalı yeni akü al diyorsunuz, diyerek biraz sinirlendim. O zaman aküde sorun yoktu, şimdi var, değiştirmen gerek dediler. Ben de o zaman başka yerde değiştiririm diyerek çıktım gittim. Baktım en uygun platin akü vardı, 320 TL'ye aldım, onun da 2 yıl garantisi var. Mutlu akü de 2 yıl içinde bozuldu zaten. Bakalım, nasıl olacak.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şarj kablosuyla çalıştırıp arabayı elektrikçiye götürdüm, akü arızalı dedi. İyi de dedim, akünün garantisinin bitmesine bir ay varken aküde sorun yok dediniz, bana dinamo konjektörünü değiştittirdiniz, akü parası kadar masraf yaptırdınız, şimdi garanti süresini iki ay geçe akü arızalı yeni akü al diyorsunuz, diyerek biraz sinirlendim. O zaman aküde sorun yoktu, şimdi var, değiştirmen gerek dediler. Ben de o zaman başka yerde değiştiririm diyerek çıktım gittim. Baktım en uygun platin akü vardı, 320 TL'ye aldım, onun da 2 yıl garantisi var. Mutlu akü de 2 yıl içinde bozuldu zaten. Bakalım, nasıl olacak.
Geçmiş olsun. Cidden çok can sıkıcı bir durum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Dünyanın ilk akıllı akü desteği rekor kırıyor :
HULKMAN Alpha 100 akü desteği 32000mAh kapasiteli bataryası ve 4000A pik akım seviyesi ile aracınızı yolda bırakmıyor. Üstelik powerbank olarak da kullanabiliyorsunuz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mutlu aküler sıkıntılı maalesef, elektrikçinin yaptığı tam .... hareket.
Geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 2013 aracımın aküsü zayıflamış yakın zamanda değiştirmek istiyorum.dediginiz gibi mutludan soğudum.önceliğim varta ya da inci.varta da aracıma uygun akü hangisi acaba nediye arayacağım 60a dar ters kutup mu?

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ters kutup değil, dar düz kutup olarak geçiyor.
Kullanıcı tecrübeleri konuda mevcut, genelde FB7lere direk uyanları 45ah kapasiteli olarak satılıyor. Bulunduğunuz bölgede mümkün mertebe sayıda akücüye danışıp fiyat almaya çalışın.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben 55 ya da 60a düşünüyorum.telefonla bir yere sordum şuan elimde yok ama 600 650 dedi.yüksek geldi bana fiyat.ben de malum sitelerden Kasım kampanyasından fln denk gelirse diye hani gören duyan varsa diye ümit ediyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben 55 ya da 60a düşünüyorum.telefonla bir yere sordum şuan elimde yok ama 600 650 dedi.yüksek geldi bana fiyat.ben de malum sitelerden Kasım kampanyasından fln denk gelirse diye hani gören duyan varsa diye ümit ediyorum

Dar 55 var. 60 yaptılarsa bilmiyorum. Çelik akü bakmanızı öneririm. Fiyat bana çok yüksek geldi. Çevrenizde bayilerden ziyade sanayide anlaşmalı dükkanlarda satar. Hatta daha uygun olabilir. Yakın olması problem anında rahatlık sağlar. Elinizdeki aküyü verin fiyat düşer.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Son 6 ayki fiyat artışlarına ayak uydurmak mümkün değil maalesef.
Bulabildiğiniz kadar farklı kişiden fiyat almaya çalışın.

Geri