Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Ben Orjinal Akü nün konulduğu plastiği çıkartıp 65 amper Varta Akü Koydum rahatlık la sığdı hatta ve hatta söke bilseydim aletim olsa hava filtresi kutusunu söküp 75 amper koyup filtre yerini geri takacakdım oda sığıyor ama koyarken hava filtresi kutusu engelliyor sadece içeri doğru yer var Akü için

Olsun 47 amper den 65 e geçmek de iyi bişe sonuçta

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Büyük amperli akü olunca bir avantaj olmuyor. Ben 60 lık varta almıştım, Allah canını alsın 2 yıl 4 ayda tamamen bitti 3 hafta önce. Ki Ağustos ayında ölçüm yaptırdığımda %91 gösteriyordu. 2 yıllık garanti süresi dolunca kimse bir şey yapamıyor. Ben de o yüzden yine orijinal 45lik akü aldım bu sefer 3 yıl garantili dar tip akü aldım, +1 yıl garantim var, marka olayının da çöp olduğunu, hiçbir işe yaramadığını yaşamış oldum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Büyük amperli akü olunca bir avantaj olmuyor. Ben 60 lık varta almıştım, Allah canını alsın 2 yıl 4 ayda tamamen bitti 3 hafta önce. Ki Ağustos ayında ölçüm yaptırdığımda %91 gösteriyordu. 2 yıllık garanti süresi dolunca kimse bir şey yapamıyor. Ben de o yüzden yine orijinal 45lik akü aldım bu sefer 3 yıl garantili dar tip akü aldım, +1 yıl garantim var, marka olayının da çöp olduğunu, hiçbir işe yaramadığını yaşamış oldum.
Avantajı var aslında uzun süreli çalıştırmadığınızda büyük amperli çalışır küçük amperli olan daha erken boşalır burada avantajı var birde araçta harici bağlanan elektrik ses sistemi vs sistemlerim kullanımında işe yarar

Avantajı var aslında uzun süreli çalıştırmadığınızda büyük amperli çalışır küçük amperli olan daha erken boşalır burada avantajı var birde araçta harici bağlanan elektrik ses sistemi vs sistemlerim kullanımında işe yarar

Yazacaktım bunu yazmadım extra bağlanan elektrik aksamları akü yü hemen bitiremez

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok

Valla büyük akünün de bittiğini, hele garantisi yoksa çöp olduğunu görünce benim açımdan algı değişti. Garanti bitince her marka/model vs akü aynı, yani çöp olabiliyor. Akü işi şans işi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
2 yıl 8. Ayda 55lik mutlu akü tamamen bitti sabah marş yapmıştı öğlen hiç bir hareket vermedi araba akü mefta… şimdi ne almalı ?

Aracınız
Civic ES7 2002
Aynı değerlerde Varta Silver varsa alın. Ama eskiden kalanlardan olmasın.

Geri