Akü

Merhaba arkadaslar 4 senelik 45 ah mutlu aküm sos veriyor elimde arkadasin muhtemelen aynı yaşta opelinden cikma 60 ah varta akü var kalite farkı ortada bu şekilde degisim yapanlar varmı bu aküyü kullansam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
yüksek amper olması sorun çıkartmaz kullanabilirsiniz

Arada bir kalite farkının olduğu yok.
Mutlu , Yiğit , İnci vs bunlar oldukça rüştünü ispatlamış yerli ürünler.
4 yıl akü ömrü için başarılı kabul edilebilir ki kullanım şekli de performansını doğrudan etkiler.
Örnek olarak benim aracım 2017 model , üzerinde fabrikasyon 45 Ah Mutlu bulunmakta.
Çok nadir kullanılmakta , hafta da 6 gün yatmaktadır. Bana verdiği geri dönül ben bir kış daha geçirebilirim şeklinde.
Sığdırabilirseniz Varta akü takılır :)

Merhaba arkadaslar 4 senelik 45 ah mutlu aküm sos veriyor elimde arkadasin muhtemelen aynı yaşta opelinden cikma 60 ah varta akü var kalite farkı ortada bu şekilde degisim yapanlar varmı bu aküyü kullansam herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
65 Amper Varta Akü gayette memnunum 20220520_192159.jpg

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün 5 dakika önce çalışan, marş alan aracım 5 dakika sonra marş motoru çevirmedi bile, aniden ömrünü tüketti.

Yanımda her zaman takviye kablosu taşıdığım için hemen takviye yapıp sanayiye gittim.

Akünüzün ömrünü tamamlamak üzere olduğunu düşünüyorsanız bende internetten sipariş verin ve sotede bekleyin. Çünkü ben Varta 45ah aküye 1100tl verdim, ama internette 814 TL'den başlayan fiyatlar var. Ayrıca kredi kartına 40 50 TL puan da kazanabilirdim :)) sağlık olsun

Saygılar

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri