Android Auto

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,

Araçlarda android auto'yu kullanabilen varmı? Google Türkiye'de Android auto'yu desteklemiyor. Bende apk indirip denedim ama çalıştıramadım.

Yardımlarınız için teşekkürler

Aracınız
Ben kullanıyorum. Gayet güzel. Apk kurulabildi mi? Evetse arabaya bağlı olmadan da çalışabiliyor. O şekilde Android Auto uygulamasının telefonda çalışabildiğini önce test edin. Telefon ekranı uygulama çalışırken büyük düğmeler gösterir ve Maps, müzik uygulamaları ile telefon çalışır sadece. Bu tamamsa kaliteli bir usb şarj kablosu ile telefonu arabaya bağlayın. Kabloyu konsolun altında sol taraftaki usb girişine takın ve ucunu konsolun arkasından vites koluna doğru getirip telefonu oradaki platforma koyup kabloyu telefona takın. Bir süre sonra araç ekranında Android Auto logosu belirecektir.

Aracınız
Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor.
1671b01b466d07bd48be5992f6f488d2.jpg

Ben çılgın gibi kullanıyorum. Haritalar,waze,spotify,tune in,... neyi destekliyorsa hepsini.
Cep telefonunu internete vpn ile bağla
Sonra da android auto 2-3-716603 release apk yi bulup indirip kur. Kurulum bitmeden telefondan vpn yi kapatma. Ayrıca android auto sadece ön konsoldaki usb portundan bağlanırsa çalışıyor

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

TAYGUN

0
Aracınız
Arkadaslar merhaba
A.autoyu indirdim telde calisiyor ancak araca taktigimda usb den gerekli uygulamadan bazilari ya eksik yada yok diyor
Bilgi sahibi olan var mi?
Birde araci net e nasil baglayabilirim?

Aracınız
Arkadaslar merhaba
A.autoyu indirdim telde calisiyor ancak araca taktigimda usb den gerekli uygulamadan bazilari ya eksik yada yok diyor
Bilgi sahibi olan var mi?
Birde araci net e nasil baglayabilirim?
Araç wirelesstan internete bağlanıyor. Cepten paylaşır bağlayabilirsin ya da kablosuz çeken bir yere parkedince bağlayabilirsin. Güncellemeler olabiliyor. Bende bir iki tane vardı mayısta ilk aldığımda. Onları yaptıydım kablosuzdan. Belki Android auto sorunu böyle düzelir.
Wireless menülerini ezberden bilmiyorum maalesef, kurcalayınca bulunmayacak bir şey değildir muhtemelen.

Geri