Ankara Bayilerinde Göçük Konusunda Tutarsızlık

ywzckr

0
Basindan beri bu sekildeydi isin acigi adam akilli yapilsin cok onemli degil istedikleri para ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ucretsiz yaptiran bayiler de vardi hocam bi facebook fc5 magdurlari grubu var oradan yazanlar oluyordu. İlla dava yoluna gitmek lazim bayilerin akillanmasi icin sanirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ucretsiz yaptiran bayiler de vardi hocam bi facebook fc5 magdurlari grubu var oradan yazanlar oluyordu. İlla dava yoluna gitmek lazim bayilerin akillanmasi icin sanirim.

Katılıyorum hocam, dava konusunda. Birisi adım atsa arkası gelecektir eminim.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Dava acip kazananlar da oldu bildigim kadariyla fakat ugrasmak lazim ulkemizin adalet sistemi kağnı hızında oldugu icin muhtemelen biz arabayi sattiktan sonra sonuclanir :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Dava acip kazananlar da oldu bildigim kadariyla fakat ugrasmak lazim ulkemizin adalet sistemi kağnı hızında oldugu icin muhtemelen biz arabayi sattiktan sonra sonuclanir :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

1.5 yil suren bir surec hocam, bazen bende basvursam diyorum da kafami kasicak zamanim yok derler ya oyle geciriyorym bu sene, surda foruma giriyom diye nisanlimdan trip yiyorum surekli ne arabaymis diye

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ywzckr Evlilik sonrası şartlar değişiyor, başka şeylerle ilgilenmemen için arabayla ilgilen forum ile ilgilen teşvikleri geliyor ?

ywzckr

0
@ywzckr Evlilik sonrası şartlar değişiyor, başka şeylerle ilgilenmemen için arabayla ilgilen forum ile ilgilen teşvikleri geliyor ?

Hocam araba degilde kadinlarin derdi ilgi, baska biseyle ilgilenirsek tek dertleri o oluyor Araba mi derdin deyince sussalar da cinslerimiz farkli sanirim. Ben cok forumda uyeligim vardir buradaki forum farkli ve gercekten bu ortam icin tesekkur ederim sizlere.

Geri