Ankara Bayilerinde Göçük Konusunda Tutarsızlık

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bu benim genclik oturup cay icek derdim de mesafeler karadenize yolunuz duserse oturup muhabbet ederiz en azindan birlikte guleriz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benimde üniversite bitene kadar böyleydi :D
Sırf biraz uzaklaşmak için facebook, twitter herşeyi sildim, sadece forumlar duruyor :)
Sizin oralara yolum düşerse inş hocam :D(y)

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bugun araci servise biraktik insallah tertemiz sorunsuz teslim aliriz. Ayrica gocuk islemi yaptiracak arkadaslara kotu haberim var ucrete zam gelmis. Yeni fiyati 750 TL olmuş bilginiz olsun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2017
Merak eden olursa diye burada belirteyim dedim. Arabam FC5 ve 2017 Temmuz'da aldım. C-Sütunu dalgalanması dolayısıyla Kasım 2017'de dava açtım. Hala devam ediyor. 28 Mayıs'ta duruşmam var. Son duruşma olup karara bağlanacağını umuyorum. Şu ana kadar yaptığım masraf 5500 TL ve sonuçta ne elde edebileceğimi bilmiyorum. Yani "dava açın!" desem mi, demesem mi bilemedim. :unsure::censored:

Aracınız
Civic FC5 2018
Merak eden olursa diye burada belirteyim dedim. Arabam FC5 ve 2017 Temmuz'da aldım. C-Sütunu dalgalanması dolayısıyla Kasım 2017'de dava açtım. Hala devam ediyor. 28 Mayıs'ta duruşmam var. Son duruşma olup karara bağlanacağını umuyorum. Şu ana kadar yaptığım masraf 5500 TL ve sonuçta ne elde edebileceğimi bilmiyorum. Yani "dava açın!" desem mi, demesem mi bilemedim. :unsure::censored:
Hocam bunu bütün temennim ile söylüyorum inşâallah emekleriniz boşa çıkmaz inşallah kazanırsınız, inşâallah hukuk sistemimiz de hızlanır ve düzene girer arkadaş bu işin 1 haftada hadi la 1 ayda olsun sonuçlanması lazım. göçük mü var? Var hemen bilir kişi nedir nasıl olmuş? Efendim ürettim hatası. Bitti yani bu olması lazım. Ki bir çok emsalde mevcut. Adamlar kendi üretim hatalarını ücret karşılığında düzeltiyorlar reziller başka birşey değil.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Simdi size 2017 Temmuzda aldiginiz fiyat ve dava masraflarinizi odeseler kabul edecek misiniz ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0

28 mayistaki durusmaniz istinaf ile itiraz uzerine mi yoksa daha ilk duruşmanız mı hocam?

kayhanbozkus

0
Yönetici
Istemeye kalsa ben daha fazla isterim ama firma o parayi kabul edecek mi mesele bu. Adam sana "kaca aldin kardesim 100 bin ne kadar masrafin oldu mahkeme icin 10 bin tamam 110 bin al ver arabayi" dese ne diyebiliriz ? Firma 2017 model arac icin sifir aracin fiyatini oder mi ? Ben hic sanmiyorum.
Kesinlikle etmeyecek hatta sıfır fiyatını da kabul etmeyecek kur farkıyla isteyecek.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Istemeye kalsa ben daha fazla isterim ama firma o parayi kabul edecek mi mesele bu. Adam sana "kaca aldin kardesim 100 bin ne kadar masrafin oldu mahkeme icin 10 bin tamam 110 bin al ver arabayi" dese ne diyebiliriz ? Firma 2017 model arac icin sifir aracin fiyatini oder mi ? Ben hic sanmiyorum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Hocam ilk durusma degil karsi itirazdan sonra istinaftan cikan kararda eger honda kaybederse
Eger deger kaybi olursa belirtilen deger kaybi miktarini oderler
Satici sozlesmeden donebilir ayip kadar indirim isteyebilir malin sadece ayipli kismini odeyebilir, veya ayipsiz olan muadil bedelin tamamini odemeyi tercih edebilir.
Misliyle degisim olursa; ya aracin sifirini size sunmak zorundalar ya da fatura bedelini yillik faiziyle birlikte hesaplarlar yasal faiz de pek dusuk degil.
Tamamen cikacak karara ve hondanin itiraziyla alakali seyler.

Aracınız
Civic FC5 2017
Simdi size 2017 Temmuzda aldiginiz fiyat ve dava masraflarinizi odeseler kabul edecek misiniz ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

İade kararı çıkarsa (ki çok zor bir ihtimal), 2017'de ödediğim parayı yasal faizi ile birlikte ödemeleri gerekecek. Hukuken böyle. Bir de üstüne dava ile ilgili masraflar eklenecek. Öyle bir karar çıkarsa kabul ederim tabii ki. Zaten dava açma amacım buydu.

Geri