ANKARA' da güvenilir uygun fiyatlı bakım nerde yaptırabılırım

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu konuyla ilgili çok mevzu var. Arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bir tanesi benden olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Hondaya tekrar beni bağlayan servisin adı: Yılmaz Honda Özel Servis (Doğan Usta)
13 yıl yetkili serviste çalışmış ve sağlam bir ekiple kendi dükkanını açmış. Google yılmaz honda yazınca çıkıyor.

Bu ismi unutmayın ve bu servise tavsiyem üzerine gidecek olanlar beğenirlerse (ki %99 beğeneceksiniz) dua etsinler yeter...

Yetkili servislerin pahalılığı, her parçayı değiştirme isteği; kendilerinden soğutturdu bizi..

Daha önce birçok özel servis denedim. Hem orjinal parça takmamaları hem de kötü işçilikten dolayı pek yüzümüz gülmemişti.. Artık hondayı bırakmayı düşünürken..

Ekteki yapılan bakımlar ORJİNAL parçalarla toplamda 1550 TL tuttu.. (Yetkili servis 5000-6000 isterdi sanırım) (sadece silecek orjinal değil, ama orjinal kadar güzel şimdilik)Screenshot_20191118-224509~2.jpeg

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Hondaya tekrar beni bağlayan servisin adı: Yılmaz Honda Özel Servis (Doğan Usta)
13 yıl yetkili serviste çalışmış ve sağlam bir ekiple kendi dükkanını açmış. Google yılmaz honda yazınca çıkıyor.

Bu ismi unutmayın ve bu servise tavsiyem üzerine gidecek olanlar beğenirlerse (ki %99 beğeneceksiniz) dua etsinler yeter...

Yetkili servislerin pahalılığı, her parçayı değiştirme isteği; kendilerinden soğutturdu bizi..

Daha önce birçok özel servis denedim. Hem orjinal parça takmamaları hem de kötü işçilikten dolayı pek yüzümüz gülmemişti.. Artık hondayı bırakmayı düşünürken..

Ekteki yapılan bakımlar ORJİNAL parçalarla toplamda 1550 TL tuttu.. (Yetkili servis 5000-6000 isterdi sanırım) (sadece silecek orjinal değil, ama orjinal kadar güzel şimdilik)Ekli dosyayı görüntüle 255421

Tek olarak marş motoru temizliği ücreti ne kadara yapıldı acaba?

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben de Ankara'ya yolum düştüğünde gidiyorum. Dediklerinizin hepsine katılıyorum. Fakat dükkan çok küçük ve müşterisi oldukça fazla. Bu nedenle kesinlikle daha büyük bir yere geçmeleri gerekiyor. Geçenlerde polen filtresini değiştirmek için gittim dükkanın önünde bırakın araba park etmeyi adım atacak yer yoktu.

Aracınız
Civic FB7 2013

Ekteki yapılan bakımlar ORJİNAL parçalarla toplamda 1550 TL tuttu.. (Yetkili servis 5000-6000 isterdi sanırım) (sadece silecek orjinal değil, ama orjinal kadar güzel şimdilik)Ekli dosyayı görüntüle 255421

Orjinal parça derken mesela üzerinden çıkan v kayışı bando marka mıydı? Daha önce v kayışı değiştiren bir arkadaş orjinal ölçünün 6pk2093 olduğunu fakat sadece serviste bulunduğunu yazmıştı.

Orjinal hava filtresinin hafif yağlı bir yapısı vardır aracınıza takılan da bu şekilde miydi?

Bu forumda buji konusu çok tartışıldı, piyasada orjinal ngk marka s veya ds kodlu buji bulunamadı hatta internetten satın alıp sahte olduğu anlaşılınca geri iade eden arkadaşlar var.

Kendim piyasada nissin marka orjinal balata aradım fakat bulamadım, servisten temin etmek zorunda kaldım.

Ben özel servislerin orjinal oem parça kullandığına inanmıyorum fiyatlar ortada. Kutunun üzerine honda parça kodlu kağıt yapıştırınca orjinal olmuyor maalesef.

Son düzenleme:
Aracınız
Yetkili servisteki parçalarıda bir şekilde en iyi üreticilere ürettirip oem olarak kullanıyorlar sanırım. Fakat birçok parçanın birebir aynısı piyasasa bulunmuyor. Bence oem olarak üretilen parçayı aynı şekilde dış piyasaya veremezsin şartı konmuş olabilir. Ama ekonomik açıdan yarı yarıya hatta daha az fiyata tekabül ediyor bazen.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri