ANKARA' da güvenilir uygun fiyatlı bakım nerde yaptırabılırım

Aracınız
malum hepımızın sorunu bellı km de bakım gerektırıyor ben arabayı 82000 de aldım kısa sayılacak bı surede 93000 e geldı 82000de bakımlarını yaptırmama ragmen arabadan degısık sesler gelmeye basladı.. tecrubelı arkadaslardan yardım almak ısterım ANKARAda yaptırabılecegım guvenılır ve uygun fıyatlı nere var.. bıde aklınıza gelebılecek yakın zaman da bakım yaptırmıs olan varsa fıyatları yazabılırse dıger uyelere de yardımı olacagını dusunuyorum sımdıden cok tesekkurler..

Aracınız
benım 3 tane sorun var gıbı goze batan

1)aracı calıstırınca ılk anahtar cevırınce cız dıye bı ses gelmeye basladı
2) ılk calıstıgımda aracta korkunc bı ugultu ve arkadan baya ses gelıyor
3) motor kulaıgı galıba sıkıntılı

bunların ne olabılecegı hakkında fıkrı olan varsa sımdıden tesekkurler:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yer konusunda Ankara lı arkadaşlar yardımcı olacaktır, motor kulağın da sıkıntı olabilir, cızırtı konusunda pompalar geldi aklıma ama, işinin ehli bir ustaya göstermekte fayda var.

Aracınız
Yer konusunda Ankara lı arkadaşlar yardımcı olacaktır, motor kulağın da sıkıntı olabilir, cızırtı konusunda pompalar geldi aklıma ama, işinin ehli bir ustaya göstermekte fayda var.

tesekkurler usta tavsıyesı uygun fıyatta olan ANKARADA olan yok galıba forumda su an ıcın..

onancc

0
Aracınız
malum hepımızın sorunu bellı km de bakım gerektırıyor ben arabayı 82000 de aldım kısa sayılacak bı surede 93000 e geldı 82000de bakımlarını yaptırmama ragmen arabadan degısık sesler gelmeye basladı.. tecrubelı arkadaslardan yardım almak ısterım ANKARAda yaptırabılecegım guvenılır ve uygun fıyatlı nere var.. bıde aklınıza gelebılecek yakın zaman da bakım yaptırmıs olan varsa fıyatları yazabılırse dıger uyelere de yardımı olacagını dusunuyorum sımdıden cok tesekkurler..

Şaşmaz sanayi de Hondacı Kadir Usta var, kendisi zaten forumlarda çok meşhur ve ismi duyulmuştur, özel servis olduğu için fiyat yetkili servis gibi pahalı değil telefonla da olsa bir görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Aracınız
Kadir usta hakkında iyi diyen kadar şikayetçi olan da var. Ankara'da benim de bizzat gittiğim Hondatech güvenilirlik ve ehliyet açısından çok iyi, ama fiyatları çok uygun olmasa da yetkili servisten daha uygun olacağı kesindir ve bence yapılan işin karşılığı olarak normaldir.

Aracınız
bugun ıcın bıkac ustayla gorustum genel ortalama fıyatlar cok yuksek ama mecburen yaptıracam gıbı gozukuyor forumda bundan sonrası ıcınde yararlı olması ıcın fıyatları yazacam eksık veya fazla dıyecegınız olursa degelendırebılırım..

motor yagı: 155 (5.30 luk takılıyor)
yag fıltresi: 22
hava filtresi: 35
polen fiiltresi: 10-30

sansızman yagı:138
buji degısımı: 140-195
sübab ayarı: 90-100
işcilik:: 80

ve benım ıcın en elzem olan motor kulakcagı ıcın 3 fıyat geldı bırı 100 cın malı ıkıncı 340 taıvan malı garantılı dıgerı orjınal 600 tl

ortalama olarak 1300-900 arası fıyatlar cıktı olumlu olumsuz yorumlarınıza acıgım

Aracınız
caliente, yine Ankara'da sadece Honda parçası satan hondaotomotiv var (Ömer Çifçi). Parçaları buradan kendiniz alırsanız aldığınız üründe fiyat ve kalite şüpheniz olmaz, işlem yapan yere sadece işçilik ödersiniz.

Aracınız
caliente, yine Ankara'da sadece Honda parçası satan hondaotomotiv var (Ömer Çifçi). Parçaları buradan kendiniz alırsanız aldığınız üründe fiyat ve kalite şüpheniz olmaz, işlem yapan yere sadece işçilik ödersiniz.

tesekkurler dostum bı dahakıne degerlendırebılırım.

bugun itibarıyle 4 honda ustasını gezdım ve en sonunda HONDA TECH yaptırdım su an ıcın performansta gozle gorulur artıs var fıyatlar da soyle bundan sonra yaptıracaklara yol gostermesı acısından yararlı olacagını dusunuyorum.

motor yagı: 85 (5.30 luk takılıyor)
yag fıltresi: 25
hava filtresi: 25
polen fiiltresi: 25

buji degısımı: 175
sübab ayarı: 80
işcilik:: 60
motor kulakcıgı degısımı: 240

toplamda:700 TL Gibi bı rakam tuttu pıyasayı baya gezdıkten sonra karar verdım olumsuz reklam olmaması ıcın dıger ustalar ıle ılgılı dusuncelerımı ozelden paylasabılırım ısteyenlerle ama HONDA tech su an ıcın en uygun ve en duzgun ıs yapan olarak gordugum ıcın ordan yaptırdım..

not: ılgılenen arkadaslara tesekkurler

Geri