Civic FC5 RS Ankara'da performans dinamo önerisi

balky

Özel Üye
Ad Soyad
balkar tamuçay
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar. Aracım 2017 RS. Stage 1 yazılım var ve tam değerleri ne oldu merak ediyorum. Ankara'da performans dinamoya çıkartmak istiyorum ama bulamadım açıkçası. Herkes Mustang dinamo diyor ama oda Ankara'da bir tane varmış. Onlarda kendi yazılımını yapmadıkları araçları kabul etmiyorlarmış(neden bilmiyorum).. Var mıdır tavsiye edebileceğiniz bir yer?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba. CVT şanzıman olduğu için sağlıklı bir güç sonucu elde edemezsiniz.

Edit: CVT şanzımanın sonsuz oranlı olmasından kaynaklı olarak ölçüm yapacak dynonun belli bir orana tekabül etmemesinden dolayı. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için edit ekledim.

onun yerine 100-200 sürelerini karşılaştırabilirsiniz.

0-100 de şanzıman sağlığı için kötü. sert kalkışlar zorluyor şanzımanı. en iyi veri 100-200.

Edit2: bazı yazılım firmaları ölçüm yaptıklarını sanıyor ve stock arabayı 120-130 hp çıkarıyor dynoda :) o yüzden ölçeriz abi diyenlere de çok inanmayın.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Selamlar. Aracım 2017 RS. Stage 1 yazılım var ve tam değerleri ne oldu merak ediyorum. Ankara'da performans dinamoya çıkartmak istiyorum ama bulamadım açıkçası. Herkes Mustang dinamo diyor ama oda Ankara'da bir tane varmış. Onlarda kendi yazılımını yapmadıkları araçları kabul etmiyorlarmış(neden bilmiyorum).. Var mıdır tavsiye edebileceğiniz bir yer?
2CR Servis Serhat abi var. Jantlara taktıkları algılayıcılar var yolda test yapıyorlar. YouTube da videoları var. Dyno dan daha sağlıklı olduğu söyleniyor. Bi bakın derim

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

balky

Özel Üye
Ad Soyad
balkar tamuçay
Aracınız
Civic FC5 2017
Teşekkürler cevaplar için

Geri