Arabamın Üzeri Boya Tozu Oldu

Ynt: Arabamın Üzeri Boya Tozu Oldu

Anladığım kadarıyla klasik boya koruma yerine zr53 daha mantıklı. Acaba diyorum bu arabamın yüzerine bulaşan boyalar zr53 olsa idi çıkması kolay olurmuydu? fikriniz nedir? Bir de bu zr53 uygulamasını kendimiz yapabilirmiyiz acaba? Diğer tür boya korumayı ben kendim yapıyordum. Zr53 için söylenenler biraz düşündürüyor, çabuk donuyor, su damlası bile olmamalı gibi şeyler söyleniyor. Siz uygulamayı kendiniz yapmışsınız bu konuda ne dersiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=mehmetzengin link=topic=592.msg9727#msg9727 date=1406265641]
Anladığım kadarıyla klasik boya koruma yerine zr53 daha mantıklı. Acaba diyorum bu arabamın yüzerine bulaşan boyalar zr53 olsa idi çıkması kolay olurmuydu? fikriniz nedir? Bir de bu zr53 uygulamasını kendimiz yapabilirmiyiz acaba? Diğer tür boya korumayı ben kendim yapıyordum. Zr53 için söylenenler biraz düşündürüyor, çabuk donuyor, su damlası bile olmamalı gibi şeyler söyleniyor. Siz uygulamayı kendiniz yapmışsınız bu konuda ne dersiniz?
[/quote]

Boya üzerinde ZR53 olsaydı aşındırma yapılmadan temizlemesi daha kolay olabilirdi, böyle bir durumda boyayı aşındırarak temizle benim için son tercih olurdu ;)
Ben ZR53 ilk çıktığında ilk test edenlerdenim, zaten kullanıcı videoların da en çok izlenen benim video :D
Eliniz yatkın ise bir sonraki uygulamada Zr53 alın tamponda bir deneme yapın, erken kürleşme için dikkatli olun su ile etkileşiminden kaçının, kalanı el marifeti dikkat ve sabır ;)

Nasiol ZR53 Uygulama

Bilgilendirme icin teşekkür ederim. Bu arada sizin video hangisi? Link verseniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=mehmetzengin link=topic=592.msg9762#msg9762 date=1406312710]
Bilgilendirme icin teşekkür ederim. Bu arada sizin video hangisi? Link verseniz?
[/quote]

Mesajımdaki video bana ait ;)

Geri