arabanalazim.com 'dan sakın alışveriş yapmayın-dolandırıcı

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İnternetten sürekli alış veriş yapan biriyim ve 14.10.2019 tarihinde Fb7 aracım için 113 Tl lik alışveriş yaptım. Ödemeyi yapana kadar bir problem yoktu. Ancak o günün akşamı kargoya verilecek diye mail atan firma kargo takip numarasını veya başka herhangi bir mail atmadı. Bunun üzerine ertesi gün telefon ile aradım telefon kapalı. Mail attım cevap yok. Site üzerinden mesaj atıyorum tık yok. Tabi sürekli arıyorum 4-5 gün sonra aradım çalıyor. Bir kadın açtı. Derdimi anlattım kargo takip numarası verilmediğini hala gelmediğini falan söyledim o da bana kargonun antalya ya geldiğini ama geri döndüğünü adresi bulamadığını söyledi. Adres Antalya emniyet müdürlüğü :D Bulamaması İMKANSIZ. Akşam tekrar kargoya vereceklerini vs vs palavraları sıktılar. Sonuç hala yok. Bende banka ile görüşüp itirazda bulundum. Banka ertesi gün geri dönüş sağlayıp ödemeyi iptal etti.

Velasıl kelam arabanalazim.com sitesinden kesinlikle alışveriş yapmayın.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S

Silinen üye 20336

Guest
yeni bir meslek kapısı oldu dolandırıcılık
Zaman ilerledikçe “iyilik meziyet oldu” diye bir cümle kullanır olmuştuk!
Dolandırıcılığın yaygın bir meslek haline dönüşmesi de ahlaki açıdan kötü bir istikamette yol aldığımızı gösteriyor maalesef...!

Bir insan vicdanını nasıl kaybedebiliyor acaba...
Eski bir söz vardır “vicdan mahkemesi şahit istemez“ diye... Tabi bu söz vicdanı olanları bağlıyor.
Vicdanı olmayan insan ise her yola başvurabilecek bir gaflet uykusuna dalmıştır ve çok tehlikelidir!
ALLAH(c.c.) bütün iyi insanları vicdansızlardan korusun... ??

Geçmiş olsun hocam. Bu tecrübeyi maddi kayıpsız edinmiş olduğunuz için şanslısınız. ??
Paylaşıp bizleri de bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sağolun @furkanozkan.07 ??

furkanozkan.07

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Zaman geçtikçe hayat kolaylaşıyor. Oturduğumuz yerde istediğimiz alışverişi yapabiliyoruz mükemmel birşey bu.

Ama ne yazık ki günümüz dünyasında haram ile helali karıştırır olduk. Bırakın karıştırmayı artık haram lokma kavramı kalmadı. İnsanlar yediği yemeğe harcadığı paraya hayatında ki lükse düşkün oldu.

Geri