Civic FD6 Araç hiçbir türlü çalışmıyor

Aracınız
Civic FD6 2007
Herkese merhaba , birçoğunuz gülecek belki ama akünün bittiğini farkedemedim 1 pazar çalıştırmadım sabah denedim az nazlanımca vurduralım dedik tabi olmadı şimdi ise hiç çalışmıyor aküyü değiştirdik patlak sigortasını yeniledik benzin pompası kablolar bujileri kontrol ettim. Ancak kafama takılaş yakıt kesiciden bahsedilmiş bazı konularda yada darbe sensörü kaç kişi aradık torpitoda biz bulamakdık ? Elinde tam yeri olan görseli olan arkadaşımız varsa paylaşırsa sevinirim.. ek olaral yeşil anahtar sürekli yanıp sönüyor ancak bugün anahtarcı hem anahtarı hem beyini kodladı yine çözüm alamadık böyle bir olay başına gelen oldumu lütfen yazsın deliricez ?

Aracınız
Civic FD6 2009
Anahtarı taktığınızda ekranda yeşil anahtar işareti sönmüyor ise İmmobilizer arızası gibi duruyor. Yedek anahtar var ise birde onunla deneyin .

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kutup başını söküp farları açık bırakın. 30 dk sonra tekrar deneyin. Büyük ihtimalle çalışacaktır. Muhtemelen ustaniz ECU'yu resetlemistir. Bende kendi yaptigim resetleme işleminden sonra araç çalışmamıştı. Ustamin tavsiyesi üzerine denedim çalışmayan araç çalıştı. :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri