Araç içerisinden gelen trim sesleri

Sunroof ve direksiyondan ses geliyor bunu giremem mumkunmu aracimdan sogudum surekli yuksek seste muzik dinliyorum anca oyle bastira biliyorum sesi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ugur86

0
Aracınız
Sunroof sıkıntı, bende de bazen geliyor, sinir bozucu oluyor. özel gresi var onun, rayları iyice doldurup yağlamak lazım, bir de rayların dış kılavuzu ve tavan arasına sünger sıkıştırın diyorlar, havalar az düzelsin camını söküp rahat çalışırım diye bekliyorum.

Sunroof sıkıntı, bende de bazen geliyor, sinir bozucu oluyor. özel gresi var onun, rayları iyice doldurup yağlamak lazım, bir de rayların dış kılavuzu ve tavan arasına sünger sıkıştırın diyorlar, havalar az düzelsin camını söküp rahat çalışırım diye bekliyorum.

Bu islemi serviste yaptirabilirmiyiz acaba

Muhmetelen havalandırma değil de sol direkten geliyordur. Sunroof fitilleri temizlenip yağlanacak,keçe sıkıştırılacak. A sütunundaki ses için de srs logosunun altındaki yerlere ve diğer araca değen yerlere çift taraflı bant yapıştırılacak.

Serviste 5 dakikada yaparlar.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Muhmetelen havalandırma değil de sol direkten geliyordur. Sunroof fitilleri temizlenip yağlanacak,keçe sıkıştırılacak. A sütunundaki ses için de srs logosunun altındaki yerlere ve diğer araca değen yerlere çift taraflı bant yapıştırılacak.

Serviste 5 dakikada yaparlar.

Daha once yaptirdiniz mi hocam bu islemleri ? Yaptirdiysaniz sunroofu fotografla anlatma sansiniz var mi? Benim on direk sutuna kaydirmaz bant uyguladilar ama yeniden basladi ses kasilerden gecerken yapiyor. Sunroof da gene basladi trim sesi yapan yerlerin tam yerlerini bilirsem kendim sokecem artik.

Daha once yaptirdiniz mi hocam bu islemleri ? Yaptirdiysaniz sunroofu fotografla anlatma sansiniz var mi? Benim on direk sutuna kaydirmaz bant uyguladilar ama yeniden basladi ses kasilerden gecerken yapiyor. Sunroof da gene basladi trim sesi yapan yerlerin tam yerlerini bilirsem kendim sokecem artik.

Sunroof u Honda da değil ama bmw de yaptırmıştım. Honda da ise ön direkleri artık kendim yapıyorum.özellikle ön cama yakın ucuna keçe sıkıştırın. Ayrıca srs airbag yazan plastiğin ucu,direğin içerisinde airbag e sürtüyor. Bu nedenle düşük fakat sürekli bir cır vız sesi yapıyor.ona da dikkat etmek lazım.

Sunroof ve direksiyondan ses geliyor bunu giremem mumkunmu aracimdan sogudum surekli yuksek seste muzik dinliyorum anca oyle bastira biliyorum sesi

Şoför koltuğunun sırt kısmında gırc gırc ses geliyor. Trim sesi o kadar çok ki artık bıraktım. Lanet olsun hondasına civicine. Daha araba senesini doldurmadı 10bin olmadı. Arabayı kesinlikle Almanlar yapıyor. Japon elektroniğini yapsın arabaya bulaşmasın. sınıfındaki jettada octaviada benim arabadaki ses yok hem de arabalar 5 yaşında.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam bizde sesleri sevmiyoruz sıkıntılı fakat en azından şanzımanı 2 yılda dağıtıp yolda kalmıyoruz. Yolda gidebilmek benim için trim sesinden daha önemli. Her araçta bir artı eksi dengesi var. C segmentinde trim sesi olmayan araba yok. E serisine binecek para olmadığına göre biraz idare edeceğiz. Uygun lastik basıncı, slikon sprey, bazı yerlere kauçuk malzeme yalıtımıyla en aza indirilebilir ses. O sesleri takılınca insan sanki gittikçe artıyor gibi geliyor. Müzik açın sohbet edin takılırsanız üzüyor maalesef
Şoför koltuğunun sırt kısmında gırc gırc ses geliyor. Trim sesi o kadar çok ki artık bıraktım. Lanet olsun hondasına civicine. Daha araba senesini doldurmadı 10bin olmadı. Arabayı kesinlikle Almanlar yapıyor. Japon elektroniğini yapsın arabaya bulaşmasın. sınıfındaki jettada octaviada benim arabadaki ses yok hem de arabalar 5 yaşında.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri