Araç içi kamera kaza görüntüleri

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eski bir konuya yazayım dedim, 6 yıllık bir hortlatma olacak ama olsun :)
Videodaki kazalara rasgele denk geldim ve izledikçe özellikle çekiş kontrolün ne kadar önemli olduğunu tekrardan anladım (6:47deki Bora'nın kazası).

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu da Mazda sahibi bir kullanıcının dikkatiyle kazadan kurtulabildiği trafik görüntülerinin videosu, ses efekti çok manidar :ROFLMAO: (bu efekti çok sevdim, ilerde bende bu tarz bir video düzenlersem bu efektini kullanacam) :ROFLMAO:

Aracınız
Diğer Markalar
Bu da Mazda sahibi bir kullanıcının dikkatiyle kazadan kurtulabildiği trafik görüntülerinin videosu, ses efekti çok manidar (bu efekti çok sevdim, ilerde bende bu tarz bir video düzenlersem bu efektini kullanacam)

o mazda sahibi benim hocam, :) inanın artık o kadar sağa sola dikkat etmekten yoruldum ki tek çare kurbağa oldu :) devam videosu ekte biraz kısa oldu ama kurbağa hala çalışıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu da Mazda sahibi bir kullanıcının dikkatiyle kazadan kurtulabildiği trafik görüntülerinin videosu, ses efekti çok manidar :ROFLMAO: (bu efekti çok sevdim, ilerde bende bu tarz bir video düzenlersem bu efektini kullanacam) :ROFLMAO:

Büyükşehirde yaşayıp trafikte kavga etmemek mümkün değil ya izlerken bile sinirlerim tepeme çıkıyor.????

Aracınız
Eski bir konuya yazayım dedim, 6 yıllık bir hortlatma olacak ama olsun :)
Videodaki kazalara rasgele denk geldim ve izledikçe özellikle çekiş kontrolün ne kadar önemli olduğunu tekrardan anladım (6:47deki Bora'nın kazası).
Bu tarz videoları çok seviyorum ben. Trafikte ne yapmamanız gerekiyor çok net herşey. Tabi anlayana :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
o mazda sahibi benim hocam, :) inanın artık o kadar sağa sola dikkat etmekten yoruldum ki tek çare kurbağa oldu :) devam videosu ekte biraz kısa oldu ama kurbağa hala çalışıyor.
Japon kardeşe merhaba :)
Tebrik ederim. Video çok orjinal olmuş. Fon müzikte harika. Günlük hayatta her zaman başımıza gelen hadiseler. En son bir kaza ile mi sonlanacak dedim. Lakin video temiz bitti. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Diğer Markalar
Japon kardeşe merhaba :)
Tebrik ederim. Video çok orjinal olmuş. Fon müzikte harika. Günlük hayatta her zaman başımıza gelen hadiseler. En son bir kaza ile mi sonlanacak dedim. Lakin video temiz bitti. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Allaha Şükür daha kazamız olmadı hep ucuz atlattık, Japonlar candır Mazda dan önce Civic planım vardı ama bütçe o dönem Mazda'ya yetti, bacanakta 2020 Civic var Japonların sorunsuzluğu bizi Mazda ve Honda'ya çekti.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

O efektin altı o kadar dolu ki ne söylesen hak ediyorlar kasap dolu ortalık!

Geri