Araç zor çalışıyor- muhtemel regülatör problemi

Aracınız
Arkadaslar aracim 2013 model fb7 civic elegance son 1 aydir arabam ilk calismalarda her zaman degil ornegin 10 marsta bir zor calisiyor ve 2-3 marsta calisiyor calistiktan sonra cok yogun benzin kokuyor servise 2-3 kere gittim serviste hic bir sey olmadigini soyluyorlar cunku serviste hic calismamazlik yapmadi cildiracam artik bir cozum yolu bilen varsa cok memnun olurum

SM-E700H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
bende de böyle bir sorun var. farları açık unutmuştum aküye takviye yaptık sonra akü almak içn gittim voltaj/amperninin olması gerektiği seviyede olduğunu söyleyip akü alamana gerek yok dedi akücü... ama özellikle sabahları ve araç uzun süre park halinde beklediği zaman tek seferde marş almıyor..sorun ne olabilir ? akü diyen var yakıt pompası diyen var
Olay akünüzden kaynaklı. Ancak akünüzün tam şarj olması için 3 saat aralıksız seyir halinde olmanız veya şarja vermeniz lazım. Bu 2sinden birini yapmadığınız sürece soğuk havada bu problemi yaşarsınız. Ayrıca hala orijinal akünüz ise iyi bile gidiyor.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
teşşekkür ederim .. açıkcası ben de aküden şüphelendim ama usta yakıt pompası diyince :S eylülden beri arabayı günlük 5-5 =10 km gibi mesafede kullanıyorum akü şarj olamadığı gibi her seferinde cepten yiyor..bugün gidip şarj ettirsem iyi olacak.. iyi günler,teşekkürler tekrardan

RFTCLK

0
Aracınız
İlk marşta çalışmama sorununu ben de 2013 LPG'li aracında yaşadım. Sırayla önce akü değişimi sonra Subap ayarı yaptırdım ancak çözülmedi. En son LPG regülatörü arızalı dendi değiştirdik sorun öyle çözüldü. Kontrol ettirmenizde fayda olabilir.

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İlk marşta çalışmama sorununu ben de 2013 LPG'li aracında yaşadım. Sırayla önce akü değişimi sonra Subap ayarı yaptırdım ancak çözülmedi. En son LPG regülatörü arızalı dendi değiştirdik sorun öyle çözüldü. Kontrol ettirmenizde fayda olabilir.

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam regülatör manifolta gaz mı kaçırıyormuş

Bburak

0
Aynı sorun 2014 makyajli civic fb7 aracimda var geçen gün 3. De çalıştırdım öğlen vakitleriydi bu aralar ise marş a normalinden 1 saniye fazla tutuyorum çalışıyor 60bin bakımdan yeni geldi arac gaz sızdırması felan yazan arkadaşlar olmuş havaya ucurmasin bizi birgün ?

Geri