Araca küçük ve az maliyetli eklentiler

Mert58

0
2015 model honda civic'e fazla göze batmayan küçük ayrıntılar ve az maliyetli şeyler arıyorum önerileriniz varmı bu konuda

HTC One M8s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ben tamtur krom çerçeve aldım , ışıklı kapı eşiği ve ledli sis farı aldım ama henüz montaj olmadı , arka kapı altlarında V-TECH SHOC çıkarması var baya güzel duruyor , çok oynamak istemiyorum ben o yüzden böyle ufak şeyler yapıyorum. yaza doğru da 17 inç jant takıp bırakıcam

Aracınız
bir de camlar filmli , arkalar koyu ön camlar açık . aldığımda vardı zaten

Aracınız
-krom aksesuarlar (dış aksam için tam tur krom kapı çıtaları, bagaj altı krom çıta, ışıklı kapı eşiği vs, [MENTION=3824]Çamkıran Garaj[/MENTION] her türlü yardımcı olur bu konuda; iç aksam için vites kolu ve bardaklık, klima ızgaraları, twiter etrafı vs, aliexpress'den alacaksın bunları da)
-ışıkları ledlemeyi düşünebilirsin forumda konular mevcut
-bunun dışında araca yapılacak en iyi eklenti, güzel ve temiz tutmaktır. özene bezene çizmeden temizleyerek en güzel görüntüyü elde edersin arabanda. aksesuarlar ikinci plan :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Köpek balığı sırtı anten 30 ₺
Spoiler (çıta olanlardan) 90₺
İç mekan 3 boyutlu krom sticker 10₺
Işıklı kapı eşiği (fiyat değişken yanlız pilli (kablosuz) olanlardan tavsiye ederim 6 ayda bir pil değiştirirsin ama elektrik aksamın garanti dışı kalmaz)
Cam çıtaları ( eğer rüzgarlıkta almak isterseniz 4 parça alırsınız üst tarafı doldurmak içinde krom çıtalı rüzgarlık takarsınız bütün durur )
Premium yada dream ise kısa far ampulleri değişimi iyi olur
Arka stoplarda sinyallerden başlayıp arka sislerin bitimine kadar 1 numara film
Ön arka kırmızı H logo
Gibi ufak tefek dokunuşlar güzel olabilir

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri