Aracım tekliyor çözümünü bulamadık

Hicabi

0
Selamın aleyküm aracım 97 1.4 civic aracım gazda çok tekleme yapıyo azda olsa benzindede bu problem var sıfır lpg takıldı bujiler kablolar değişti sibob sıfır takıldı sibob ayarı yapıldı distribütör çalışan araçtan söküldü takıldı hala düzelmedi bir çok ustaya gösterdim çözümünü bulamadılar bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamın aleyküm aracım 97 1.4 civic aracım gazda çok tekleme yapıyo azda olsa benzindede bu problem var sıfır lpg takıldı bujiler kablolar değişti sibob sıfır takıldı sibob ayarı yapıldı distribütör çalışan araçtan söküldü takıldı hala düzelmedi bir çok ustaya gösterdim çözümünü bulamadılar bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hangi şehirdesiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşın sanırım 2 ayrı ustaya gitmesi gerekiyor. Mekanik ve motor için usta öneririm ama gaz için gazın markası çok önemli ustaya göre. Hondacı Mehmet abiye gider ise o kendi yapacağını yapar. Lpg nin markasına göre de ustasına yönlendirir. Ankara'da işini çok iyi yapan bir tüpçü bilmiyorum mesela. Ama prins ve brc için şaşmaz da Memduh usta var. Diğer Ankara'lı arkadaşlar da ustalarını yazsınlar bakalım.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=12248]Hicabi[/MENTION] Problemi çözersen bana mesaj atarmisin 0531 830 76 41
benim de 99 1.6 ies var
gaz bazen tekleme yapiyor benzinde tekleme yök ama performansi düşüyor neyden olur hala hic bi usta bulamadi

Aracınız
Hem gazda gem benzinde tekleme yapıyorsa ve dediğiniz durumları da kontrol ettiyseniz tavsiyem ateşleme bobinlerini kontrol ettirin. Bunun için de aracınızı güvenilir bir serviste orijinal cihaza bağlatın derim.
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

Geri