Araçlarımda kullanılmak üzere bir kaç ürün düşünüyorum.

Gerçi başka markalar önerilmişti ama, şöyle bir kurulama bezi buldum:
http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm852000&categoryId=20035733

Hanımda 2005 model admire var, özellikle ön farlar kötü acaba işe yarar mı?:http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otsv1101200006136&categoryId=20035763

Civicim için direksiyon için şu ürün işe yarar mı:http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm8517914&categoryId=20035746

Aracın iç temizliğinde yıkamacıların haşin davranmasından hoşlanmıyorum, bu sebeple acaba kendim yapabilir miyim diye düşünüyorum:
http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otsimsvc-3460&categoryId=20035765

Son olarak araç yıkamak için yerim yok, şu ürün enterasan geldi. kullanan veya duyan var mı:http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otctnotctnc0376&categoryId=20004372

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Ynt: Araçlarımda kullanılmak üzere bir kaç ürün düşünüyorum.

Vay hocam sıkı calismissiniz bende bunlarin bir tanesi bile yok sadece microfiber bez var onada yeni alistim 2 haftadir onunla kuruluyorum yikama sonrasi sanirim benim arac en bakımsızlardan biri olmaya aday :aman:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Kurula bezi olarak water magneti önermiyorum paranız boşa gider, uber blue veya Chemical Guys Miracle daha kullnışlı olacaktır.
Mikrofiber kurulama bezleriyle ilgili bir not düşmel istiyorum, bezlerin uzun ömürlü olması ve kısa sürede bozulmaması için.
Çamaşır makinesin de 30 derece elle yıkama programında kaliteli bir sabun tozuyla yıkamanızı tavsiye ederim, kesinli deterjan ve yumuşatıcı kullanmayın.

Farlar oksitli gibi ise, meguiars plastx almanızı tavsiye ederim, kullanım sonrası istediğiniz sonucu elde edemezseniz, kalından inceye su ile zımpara atmanızı son kat 2500 kum zımpara ile geçip üzerine plastx yapmanızı tavsiye ederim, uygulamayı doğru yaparsanız farlar sıfır gibi olur, linkteki ürüne kesinlikle para vermeyin ;)

Meguiars deri koruyucu güzeldir, ancak hepsiburada fiyatı pahalı alırsanız başka siteleri tercih edin, [member=249]Can[/member] sürüldükten sonra fazlalık ürün bez ile silinirse el kaymaz, uv koruması sayesinden güneşten korur deriyi besler ;)

Süpürge hakkında bilgim yok :)

Yıkama pompasını almanıza bence gerek yok, basınç az olacağı için yüzeyi temizleyemeyecek, temizlemesi için fırça aparatını kullanmanız gerekecek oda aracı çizecek bir değeri kalmayacak ;)

[quote author=NoFeaR link=topic=847.msg15397#msg15397 date=1413582889]
Kurula bezi olarak water magneti önermiyorum paranız boşa gider, uber blue veya Chemical Guys Miracle daha kullnışlı olacaktır.
Mikrofiber kurulama bezleriyle ilgili bir not düşmel istiyorum, bezlerin uzun ömürlü olması ve kısa sürede bozulmaması için.
Çamaşır makinesin de 30 derece elle yıkama programında kaliteli bir sabun tozuyla yıkamanızı tavsiye ederim, kesinli deterjan ve yumuşatıcı kullanmayın.

Farlar oksitli gibi ise, meguiars plastx almanızı tavsiye ederim, kullanım sonrası istediğiniz sonucu elde edemezseniz, kalından inceye su ile zımpara atmanızı son kat 2500 kum zımpara ile geçip üzerine plastx yapmanızı tavsiye ederim, uygulamayı doğru yaparsanız farlar sıfır gibi olur, linkteki ürüne kesinlikle para vermeyin ;)

Meguiars deri koruyucu güzeldir, ancak hepsiburada fiyatı pahalı alırsanız başka siteleri tercih edin, [member=249]Can[/member] sürüldükten sonra fazlalık ürün bez ile silinirse el kaymaz, uv koruması sayesinden güneşten korur deriyi besler ;)

Süpürge hakkında bilgim yok :)

Yıkama pompasını almanıza bence gerek yok, basınç az olacağı için yüzeyi temizleyemeyecek, temizlemesi için fırça aparatını kullanmanız gerekecek oda aracı çizecek bir değeri kalmayacak ;)

[/quote]

Nofear Hocamın sözünü dinle dediğini yap :)

sk67a

0

sozunu dinle; yaptigini yapma.
[member=7]Attila Khan[/member]

Tesekkurler, dedidiginiz kuruluma bezlerini arayacagim, listedekilerden sadece deri koruma urununu onu da daha uygun fiyatli alacagim.

Digerleri iptal :)

[quote author=sk67a link=topic=847.msg15414#msg15414 date=1413584641]
sozunu dinle; yaptigini yapma.
[member=7]Attila Khan[/member]

[/quote]

:D

Smoch

0

12v çekim gücü için çok yetersiz kabuklu yemiş falan çeker ama tozları çekmiyor malesef ona göre araç süpürgesinden beklentinizi minimuma indirin derim

kurulama bezini yarı nubuklardan seçin pahalı fakat uzun süre gider.
far parlatmaya ihtiyacınız olduğunu sanmyrm :)

Geri