Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Vernik atması olabilir, resim paylaşır mısınız?

Moderatörün son düzenlenenleri:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar üstadlar. Konuyu tam nereye açacağımı da bilemedim. Arabanın arka cam ile tavanın birleştiği yerde oluk var. Bu oluğun içinde zamanla boya kalkmış. Enine doğru baktığımızda tam orta yerinde başlamış. Hatta tavana da sıçramış. Oyle köse bir yerde de degil. Zaten resimlerden de anlayacaksınız. Bunu internette araştırdım şikayet var.com sitesinde gördüm böyle bir durumu benim aracım 2014 model o sitedeki model de 2014 modeldi. Bunu ekspere göstermiş serviste ve fabrikasyon hatası olduğunu söylemişler fakat adam daha sonra hiçbir şey yazmamış ne olduğundan da haberim yok. Honda servisi bu konu hakkında ne yaptığını yazmamış, adamda yazmamış.

Sizin başınıza da belki gelmiştir ne yapmalıyım sizce ?
IMG_1093.jpgIMG_1094.jpgIMG_1095.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhabalar üstadlar. Konuyu tam nereye açacağımı da bilemedim. Arabanın arka cam ile tavanın birleştiği yerde oluk var. Bu oluğun içinde zamanla boya kalkmış. Enine doğru baktığımızda tam orta yerinde başlamış. Hatta tavana da sıçramış. Oyle köse bir yerde de degil. Zaten resimlerden de anlayacaksınız. Bunu internette araştırdım şikayet var.com sitesinde gördüm böyle bir durumu benim aracım 2014 model o sitedeki model de 2014 modeldi. Bunu ekspere göstermiş serviste ve fabrikasyon hatası olduğunu söylemişler fakat adam daha sonra hiçbir şey yazmamış ne olduğundan da haberim yok. Honda servisi bu konu hakkında ne yaptığını yazmamış, adamda yazmamış.

Sizin başınıza da belki gelmiştir ne yapmalıyım sizce ?
Ekli dosyayı görüntüle 6016Ekli dosyayı görüntüle 6017Ekli dosyayı görüntüle 6018

Hocam sizin aracınız kaç yaşında bilmiyorum ama yeni model ve servis bakımlı ise servis formu doldurtun ve size verilen nüshayı saklayın. Servisin vereceği cevaba göre sonraki adımı atarsınız.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi günler 2013 model elegance beyaz honda civic sahibiyim bir gün aracımı yıkarken arka cam ile üst tavan birleştiği noktada boya kalkması oldu su taba casını o bölgeye tuttuğumda. Servise götürdüğüm fabrikaların bulunduğu kimyasal bölgelerde durmuş olabilir dedi araç garantinin de boya ya karışmadıklarını söylediler ve rötüş yaptılar. Aracım fabrikaların olduğu yerde durmadı ama Kocaeli ilinde yaşıyorum daha önceden böyle bir sorunla karşılaşan var mı bilgi.!

LDN-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Boya yönünden araçlarımız biraz zayıf kalıyor. Avrupa menşeli araçların boyaları daha sert. Tabancayı çok yaklaştırmışsanız boya kalkmıştır. Yoldan taş geldiğinde de kalkmalar oluyor

Geri