Civic FC5 Arka havalandırma kanalı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaslar aracim 2018 eco exec. Modelden. Bakip da bulamadigim konu arka yolcular icin klima var mi ? Nerden ufluyor arkaya ? Simdiden tesekkurler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Ön koltukların altında arka tarafa bakan kısmında üfleme kanalları var. Arka kapıyı açıp ön koltukların altına iyice eğilip baktığınızda görebilir siniz.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün Japon kaynaklı bir video izlerken dikkatimi çekti, Civic'lerin Japon pazarı için olan versiyonlarında arka havalandırma kanalı mevcut.

1588794045746.png

Ayrıca şu listeden anladığım kadarıyla Japondaki Civic FK7lerde kullanılan 1.5 Turbo motor L15B değil L15C motor koduna sahip.
Bizdeki FK7lerinde motor kodları L15C mi?

aykutoğlu

Özel Üye
Bugün Japon kaynaklı bir video izlerken dikkatimi çekti, Civic'lerin Japon pazarı için olan versiyonlarında arka havalandırma kanalı mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 259079

Ayrıca şu listeden anladığım kadarıyla Japondaki Civic FK7lerde kullanılan 1.5 Turbo motor L15B değil L15C motor koduna sahip.
Bizdeki FK7lerinde motor kodları L15C mi?

Bir tek o olsa yine iyi... Ekstra hoparlörler (attığınız resimde sadece kapıda olanlar görünüyor ayrıca ön konsol ortasında ve arka ortada subwoofer var) kasis algılama, trafik tabelası tanıma, far yıkama ve şu an aklıma gelmeyen sürüsüyle özellik var malesef..

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bir tek o olsa yine iyi... Ekstra hoparlörler (attığınız resimde sadece kapıda olanlar görünüyor ayrıca ön konsol ortasında ve arka ortada subwoofer var) kasis algılama, trafik tabelası tanıma, far yıkama ve şu an aklıma gelmeyen sürüsüyle özellik var malesef..

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Bir sonraki Civicte hepsi standart gelir inş :)
Japon üretimi olacağı için güvenlikte hiç kısmazlar diye düşünüyorum.

aykutoğlu

Özel Üye
Bir sonraki Civicte hepsi standart gelir inş :)
Japon üretimi olacağı için güvenlikte hiç kısmazlar diye düşünüyorum.

Her bir ekstra özellik artı vergi olacağından şu an olduğu gibi gelmez diye düşünüyorum gelirse direk fiyata yansır ki o zamanda fiyat ne olur onuda düşünemiyorum

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri