Arka koltuk su alıyor

Yağmurlu havada 100 km yol yaptıktan sonra arka koltukta oturan annem bana oğlum bu koltuk ıslak, pantalonun ıslandığını söyledi. Bagajı açıp boşalttıktan sonra stepne kısmının vede sol tarafının ıslak olduğunu gördüm. Arka sol Koltuğun altını kaldırdığımda da zemininde ıslaklık vardı. Böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Aracınız
Bagaj da şu varsa bagaj fitilini kontrol etmenizi öneririm

Aracınız
Kardeş aynı sıkıntı bende de vardı.arka taraf yolcu ayak paspas ıslanıyorsa kapı döşeme laylonunda sızıntı vardır.

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bagajın sol yan alt tarafı, stepne içi ve sol arka koltuk altı ıslak olan kısımlar. Bence bagaj tarafından girip fren yaptığımda içeriye giriyor ama nerden???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4999]Pembeluzu[/MENTION] Bagaj fitilin de ezilme yıpranma olan bir yer var mı?

Araç arkadan darbe almış onu biliyorum ama fitilden hbrin yok. Bugün kaportacıya gittim havanın güzel olduğu birgün du dökerek anlayabiliriz dedi. Bagaj kapağını kaldırdığımda stop lambasından damla damla su geldi, acaba stoplardan olabilirmi?

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
Araç arkadan darbe almış onu biliyorum ama fitilden hbrin yok. Bugün kaportacıya gittim havanın güzel olduğu birgün du dökerek anlayabiliriz dedi. Bagaj kapağını kaldırdığımda stop lambasından damla damla su geldi, acaba stoplardan olabilirmi?

Stoplardan olacağını düşünmüyorum, bagaj fitilinden bir yerden geliyor olabilir.

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016