Arka park sensorü hk..

Arka park sensorlerini degistirmek zorunda kaldim ufak bi kaza sonrasi. 4 sensor den bi kaçı hasar aldi. Bunlari nereden bulabilirim. ... Netten komple set mi almak zorundayiz... Bir de
Bu sensörlerin çapı var midir. Tesekkur ediyorum...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani gidip görişmen lazım servis ile şimdi garanti kapsamından degişirlermi bilemem bunlar sonucunda orjinal gözler yani şu şekilde
e11c21c0dfa56174bc262adccaff0e7c.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hepsinin farklı birde seri no sundan alman lazım çünkü ortadaki göz ile yanındaki göz farklı uymuypr

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bilgi için teşekkürler, çok faydalı olmuş.
Sensörün kodu Honda 39685-Tr0-g01 zaten google üzerinde arama yapılınca oem ürünlere ulaşılabiliyor.

Aracınız
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba forma yeni uye oldum.benimde park sensörü ile ilgili bir problemim var.2012 model honda civic lerde arka park sensörünün ses açma kapatma düğmesi var.aracı her çalıştırmada bu tusu kapatmam gerekıyor aracı ılk aldığımda bole bi sorun yok yardımcı olursanız sevinirim

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba forma yeni uye oldum.benimde park sensörü ile ilgili bir problemim var.2012 model honda civic lerde arka park sensörünün ses açma kapatma düğmesi var.aracı her çalıştırmada bu tusu kapatmam gerekıyor aracı ılk aldığımda bole bi sorun yok yardımcı olursanız sevinirim
Sesi açmak için mi basmanız gerekiyor?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
herkese iyi akşamlar konuyu hortlatmış gibi olucam ama babam bugun plastik babanin uzerine cikmis ileri gelincede park sensorunun gozunu kopartmis. biraz once arabanin altina girip baktim soktum ince nokia sarj ucu gibi jack girisli goz varmis ve ucundan kopmuş. boyle ince jack girisli gozu nerden bulabiliriz bilgi verecek olan varsa cok sevinirim. Araç fb7 kasa.herkese iyi forumlar

Geri