ARKA SOL TEKERDEN GELEN SÜRTME SESİ

merhaba arkadaşlar 1 haftadır arka sol tekerimden frene basınca gırçç gırççç diye bir ses geliyor bana kafayı yedirtti.sorun aslında bundan 6 ay önce sol öntekeri yanlama bankete vurdum arka tekerde değmişti ama servis önteker taşıyıcı ( poryayı) değişmişti arkada bir sorun olmadığını söyleyip yolladılar bende dün sanayiye bir ustaya gidip kontrol ettirdim krikoya kadırdı lastiği yanlarından tutup salladı oda ne kıt kıt boşluk var dediki porda sıkıntı var garanti talep ettim ama olmadı 300 tl fiyat çıkardılar bende servisteki yedek parçadaki arkada şa buradaki ustanın söylediği parçayı getirtmesini istedim daha önce poryayla ilgili bir sorun yaşayan oldumu

Potya garanti konusunda yardim

Potya garanti konusunda yardim

nihayet arka porya serviste garanti kapsamına alınarak değiştirildi bunuda atlattık çok şükür arada cam kapatma modülüde araca eklendi allahım herkese kazasız sorunsuz sürüşler nasib etsin.
Hocam foruma yeni katildim benim aracimdada yeni basladi sag arka teker poryada ses var servis garantiye sokmadi 2015 civic aracim 27000 de acaba nasil bir yol izledinizde garantiye soktular aracinizi yardimci olursaniz cok sevinirim

öncelikle bu tamamen servisin insiyatifinde ama gerçek şuki garantiye sokmak zorunda honda türkiyeyi aradım aracım daha 5 binde porya bozdu dedim bağırdım çağırdım biraz çünkü bunlar bu dilden anlıyor biraz sonra servisi aradım dedim parça nekadar işçikik dahil dedi 350 tl neyse dedim siz parçayı sipariş geçin garantiye girsin yada girmesin değişeceğimi söyledim oraya vardığımda dedimki bir kaç aksesu ar satın almak istiyordum bu iş çıkınca canım sıkıldı almıcam dedim kadın dediki bir fabrikaya yazışayım hemen dönecem dedimki cam kaldırma modülü taktıracaktım lakin olmayacak heralde eğer garantiye girerse modülü takın dedim girmezse sadece porya değişin dedim 2 saat sonra sezgin bey aracınız hazır garantiden poryayı değiştik ve modülüde taktık dedi burda servis şunu düşündü ben garantiden zaten kazanıyorum bari modülüde takayım para alırım dedi değişti ısrarcı olun gerekirse sesinizi yükseltin bunlar bundan anlıyor çünkü

Aracınız
Benımde aracımın arka sol tekerınden garıp bır ses gelıyor aracı park edıp ( el frenı cekılı ) bıraktıktan bır sure sonra aracı hareket ettırdıgımde cok sıddetlı bır ses gelıyor ( sankı teker paslanmıs zor donuyor gıbı ) bıraz ılerleyınce ses kesılıyor ve bırdaha yapmıyor bu ses her park edısten sonra var aracım henuz 600 km de 1000 bakımı ıcın gıttıgımde bakıcaklar sızın sorununuzla aynı olma ıhtımalı varmıdır acaba

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2076]izmitli4[/MENTION]

Hocam sanki sizinki el freniyle ilgili gibi duruyor, bakımı beklemeden gösterin derim.

Geri