Arka teker Sürtme Problemi

Kieen

0
Aracınız
Araç da arkalar 9 önler 8 ofset jant im var önler cliover Arkalar 2cm Pres 3kisi bindiğinde Hafif ziplamalar da surtüyor Presli yaylari cıkartsam Spor yay taksam esleme olayını çözebilir miyim Yada Camurlugğu Bozmadan Açtirabilirmiyim veya Aracta Kamber Ayari oluyormu Kittakmadan Çözüm Önerilerini Bekliyorum

Vtec2 GõnderiLdi.?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konunun uzmanı [MENTION=194]Can[/MENTION] arkadaşımızdır :D

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arka teker Sürtme Problemi

Kamber arkalarda bir miktar var zaten, çamurluğu da açtırmaktan ziyade içte 1cm lik gereksiz bir çıkıntı var onu ısı işlemi uyguladıktan sonra içe kıvırıyorlar. Eğer sürtme devam edecek olursa bir miktar açılabilir çamurluklar. Benim çamurluklar açık görüntüde de bir farklılık yok gayet güzel. Üstelik ben 2.5cm flanş kullanıyorum. Pressli yaylar çok esniyordur arkaya spor yay takarsanız daha az esner nispeten sürtme azalır. Coiloverlar genelde sert oluyor ön sert arka yumuşak olunca o da dengesizlik yaratır aslında sürüşte. Arkalarda kamber ayarı yok kamber kit takıp yapıyorlar fakat o da hem kötü görüntü oluyor (bence) hem de lastik sürtünmesi azaldığından yol tutuşu azalıyor, bir de lastik tek tarafa bastığı için içten yiyor. Önlerde bir miktar kamber verdirebiliyorsunuz benim şu an öyle. Arkayla aynı hizaya gelmese de bir miktar yaklaşıyor

Sent from my iPad using Tapatalk

Son düzenleme:

Kieen

0
Aracınız
Can simdi sanayiye gidiyorum bakalim camurlugu acabilecek yada senin dedigin givi o boslugu alabilecek usta bulabilecekmiyim denedikten sonra yazarim

Vtec2 GõnderiLdi.?

Kieen

0
Aracınız
15 tane kaportacı ve şaseci gezdim saçma tekliflerde bulundular yamultarak yok çekicliye boya lazim vaz geçtim kamber takmak istemiyorum acikcasi araca namistain aradim 15o TL amatisoru sertleştirme yaparız sıkıntı olmaz dedi ya sertleştirme yapı cam yada yada az esleyen spor yay takicağim ki 3.5 asasi varmi yaylar da bilgim yok açıkça si Busekilde cozersem oyle haledicegim

Vtec2 GõnderiLdi.?

Geri