Arkadaşlar çok önemli Ölümden döndüm siz dikkat edin...

mesyag

0
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Fazlasıyla parayı almayı biliyorlar ama hizmet kalitesine gelince hiçbir şey yapmıyorlar.

SM-G925I cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Olayı yaşadığım yerdeki görüntülere ulaşmaya çalışıyorum arkadaşlar.Panikle el frenini direk çekip öyle durmaya çalıştım..Tek Fren hareketi ne pek bilmiyorum frene dokunduğumda zaten direk şişdi frenler ve direksiyon inanılmaz ağırlaştı..O an inanın hiç bişeyi bilinçli yapmıyosunuz.Panikle hatta arabayı çalıştırayım diye P ye almaya çalışdım şanzımandan ses geldi hemen direk D ye çektim..Ama o Panikle ne yaptığınızı bilmiyosunuz inşallah hiç kimsenin başına gelmez,görüntülere ulaşabilirsem bi yol alabilceğimi düşünüyorum.

ASDEDE

0
Aracınız
Geçmiş olsun honda servisleri hemen hemen hepsi sadece standart olan bakımları yapıp gönderiyor benim arabayı aldığımdan beri lpg de iken tekleme sorununu çözemediler. 5 defa aynı sorun için gittim hale devam ediyor

Sent from my LG-D802TR using CivicTR Forum mobile app

esaret

0
Ben aracı ordan aldım bize getirin dediler 10000 bin bakımına birde kafam test sürüşü ücretine takıldı ne saçma bse ya o öyle bende ilk aldığımda sürmüştüm o mu acaba

Sent from my SM-G900FQ using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Ben aracı ordan aldım bize getirin dediler 10000 bin bakımına birde kafam test sürüşü ücretine takıldı ne saçma bse ya o öyle bende ilk aldığımda sürmüştüm o mu acaba

Sent from my SM-G900FQ using CivicTR Forum mobile app

Hayır güya bakımdan sonra herhangi bir sorun varmı diye aracı test ediyo ustalar onun ücreti...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kontrol edecekler tabi oyle gonderip insanlari canlarindan mi edecekler. Test ucreti bence alinmamali. Cok sacma.

Geri