Arkadaşlar çok önemli Ölümden döndüm siz dikkat edin...

esaret

0
Hikaye arkadaşlar. Serviste ustalara az para veriyorlar. Max 2.5 bu yüzden biraz tecrübe kazananlar hemen kendi yerlerini açıyorlar. Serviste deneyimli adam yok denecek kadar az. En deneyimlileri 5 yıllık. Çıraklara bir şey öğretmiyorlar ki kendi yerlerine geçmesin. Normal bakım hariç hiçbir şey göstermiyorlar. Oysa sanayide herkes her arızayı öğrenmeye çalışıyor. Herkesin az çok bi şanzıman indirmişliği motor kaldırmışlığı vardır. Bence daha deneyimliler.

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hondadan ayrilan bir arkadasa sordum 2100 tl maas aliyormus. Koskoca honda servisinin calisanina verdigi maasa bak arkadas. Dunyanin parasini kazaniyorsun. Servisler para tuzagi. Garantiniz varsa gidin yoksa iyi bir usta bulup tum bakim ve onarimlariniza oraya gidin. Hem maaliyeti az hem de derdinizi anlatabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

msfcml

0
servisler benim gözümde bitmiştir 2015 fb7 civic 6 yıl garantili 10.000 bakımına girdim sadece dahada girmem sömürüyolar

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

msfcml

0
dışarda güzelim hondacı ustalar varken niye servise gideyim serviste servis bazı insanlarımızda bu takıntı var servis tmm anladıkda sanki bana bedavamı yapıyolar resmen 3 kat alıyorlar

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen bende öyle ama kafama göre usta bulamadım bende istanbulda o yüzden gittim arabamın garantiside yok kafam rahat olsun diye gittim gitmez olaydım..İstanbul Kağıthanede ikamet ediyorum özel servis tavsiyesi olanlar varsa sevinirim..

Aracınız
Aracın sps kaydı diye birşey var oraya aracın bütün kullanım bilgilerini atıyor oradan baktırabilirsiniz serviste olayda ne olup bittiyse sistem kaydediyor buradan haklılığınız çıkar inşallah geçmiş olsun

Aracınız
Taktırdım şanzımana baktırmak için dediğin gibi herşey çıkdı bak bunlar var arıza vermiş diye deyip sildiler acaba başları belaya girmesin diyemi silmişlerdir ???

Aracınız
Aynen öyle başları belaya girmesin diye silmişler delil karartmışlar bu bile yeni dava konusu aslında siz bence sağlam bir avukat bulun

Geri