Arkadaşlar çok önemli Ölümden döndüm siz dikkat edin...

Aracınız
02.06.2017 Tarihinde ÇiftKurtlar Servise 85000km Bakım için Aracımı bıraktım.03.06.2017 Tarihinde 860TL hizmet bedeli bunun içinde (110TL Son Kontrol Test Sürüşü Bedeli)dahil para ödedim.Aracımın şanzıman ve LPG bakımı yapıldığı ve LPG ayarlarının güncellendiği bilgisiyle aracımı teslim aldım.Evime giderken Yokuş aşağı bir yolda 80-90km hızla giderken LPG bitip Benzine geçtiği sırada aracım istop etti frenler şişdi el freni çekmek suretiyle aracım kayarak ve karşıdan gelen araçların sağa sola kaçışarak aracım iki teker üstüne kalkıp yan dönmek suretiyle devrilmeden durabildim.Bu aracı 2 çocuğumla beraber acemi olan eşim kullanıyor ya bende değilde ona direk verip böyle bi arızaya sebep olsaydı muhtemelen ölümlü bi kaza ile sonuçlanacaktı.Benim bile kurtulmam aracın takla atmadan durması aracın ne kadar güvenli ama servislerin ne kadar ilgisiz olduğunu gösterdi.Aracımı aynı gün içinde şikayetimi yaparak teslim ettim.Bugün aracımı bekliyorum ama aracdan okadar sogudumki nasıl binerim bilmiyorum..

Ugr60

0
Geçmiş osun .. Honda servislerinin çoğu sorunlu malesef. Hakkınızı arayın anlattığınız basit bir olay değil.

Herşey bir gün bitecek!!!

Aracınız
Aracı o hale getirmeyi nasıl başardılar merak ediyorum doğrusu,kolay olmasa gerek sizinkisi suikast gibi birşey olmuş resmen, çok geçmiş olsun.

Aracınız
Ben olsam dava açarım akılları başlarına gelsin malların can bu ya ulan nası bi ülkede yaşıyoruz arkadaş.Ruhları para olmuş; büyük geçmiş olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Çok Teşekkür ederim arkadaşlar.Honda Türkiyenin cevabını bekliyorum ona göre işlem yapacağım..Ama dediğim gibi benim durumum örnek olsun eğer servislere LPG bakımı için aracınızı verirseniz çok dikkat edin..

Arac stop ettigini hisettigimiz anda herhalde tek fren hareketi ile araci durdurmaya çalışmalıyız. Ayagi az kaldirip basarsak sisiyor ve tutmuyor. Yanlisim varsa duzeltin sonkale

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri