Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum yardım

Hocam şahsen ben atiker gold taktırdım çok memnunum şuan çok şükür bi problem veya sıkıntıyla karşılaşmadım performansta aşırı farkedicek birşey olmadı ama tasarruf yönünden benzinle arasında çok fark var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaça taktırdınız kaç litre alıyor simit kaçlık taktılar

Aracınız
Kaça taktırdınız kaç litre alıyor simit kaçlık taktılar

Yaklaşık 1 sene olcak 1.500 tl ydi simit tüp 42 lt Hocam Gayette güzel performans felan farkettirmiyor niye atiker gold taktırdın derseniz brc veya diğer markalar yaklaşık 3 e denk gelcek atiker ağı çok geniş parçası ucuz bol ve kalitesiz diyemem he tabi diğer markalara kıyasla belki malzeme kalitesi bi nebze düşük olabilir ama ekstradan 1.500 tl daha gaz alma imkânı oluyor yabancı bir marka taktırmak yerine şahsen ben memnunum performansından ve yakış durumundan

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum yardım

Yaklaşık 1 sene olcak 1.500 tl ydi simit tüp 42 lt Hocam Gayette güzel performans felan farkettirmiyor niye atiker gold taktırdın derseniz brc veya diğer markalar yaklaşık 3 e denk gelcek atiker ağı çok geniş parçası ucuz bol ve kalitesiz diyemem he tabi diğer markalara kıyasla belki malzeme kalitesi bi nebze düşük olabilir ama ekstradan 1.500 tl daha gaz alma imkânı oluyor yabancı bir marka taktırmak yerine şahsen ben memnunum performansından ve yakış durumundan

Ben daha önceden 2005 corollama atiker gold taktırdım on numara kit ne enjektör sesi vardı ne bişi benzindeki gibi gidiyordu araba 3 hafta önce 2010 civic aldım milleti dinledik brc brc diye taktırdık brc isimden ibaret başka bişi değil atiker golda göre enjektörü daha sesli brcnin bin pişmanım atiker gold taktırmadığıma hem fazla para verdik hemde enjekörü sesli performans kaybı olmasada gereksiz iyise brc neden enjektörleri sesli bir daha lpg taktırırsam atiker gold isterse prins olsun gene taktırmam

Aracınız
Ben daha önceden 2005 corollama atiker gold taktırdım on numara kit ne enjektör sesi vardı ne bişi benzindeki gibi gidiyordu araba 3 hafta önce 2010 civic aldım milleti dinledik brc brc diye taktırdık brc isimden ibaret başka bişi değil atiker golda göre enjektörü daha sesli brcnin bin pişmanım atiker gold taktırmadığıma hem fazla para verdik hemde enjekörü sesli performans kaybı olmasada gereksiz iyise brc neden enjektörleri sesli bir daha lpg taktırırsam atiker gold isterse prins olsun gene taktırmam

Lpg li araçların çoğunda enjektör sesi var tabi benzindeki gibi olamaz ama ben arabayı rolantide beklettiğimde arabanın içinde oturduğumda duymuyorum bile çalışıyormu çalışmıyormu farkedemiyorum bazen tabi benzin çok pahalı türkiye standartlarında lpg siz olmuyor ama dediğim gibi ben prins alsaydım çok aşırı para verecektim birde burda yapan yok istanbula gidecektim bi arıza çıkarsa benim için problem oluşacak ben tercihen atiker gold tercih ettim malzemesi bol dediğim gibi kalitesiz diyemem ki şöyle düşünüyorum 1500 veya 2000 tllik gaz atar gezerim yani.

Geri