Artik yeter honda! Lütfen okuyun!

Çetin

0
Aracınız
Valla benimde aklımda sorular var sorunsuz diyoruz ama kronik hastalıkları tonla var nası sorunsuzluk bu bende anlamadım fd6 için söylüyorum yenisini zamanla görecez

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
çok geçmiş olsun gerçekten çok üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşamışsınız en güzeli hukuki yollarla sonuna kadar hakkınızı aramak

eBydmr

0
Aracınız
Çok geçmiş olsun bu konudaki en üst merci honda türkiye değil twitterdan global honda yetkililerine fotoğraflı twetler atın mail atın abi ve ablalarından bir fırça gidişatı değiştirir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Honda inciroğlu kayseri bana göre işlerini tam layıkıyla yapmıyorlar aracım garanti dışı kalmıştı zaten dışarda özel serviste yaptıracağım bakımını

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeşim, büyük geçmiş olsun. Hata tamamen senin bayiinden kaynaklı. Ben de başımdan gecen bi olayı anlatayım.
Geçen nisan ayının başında sıfır fc5 elegance aldım. istanbul honda artı dan. Aldıktan 1 gün sonra kaza yaptım. Arka tampon tampon demiri ve stop lambam değişti.
Kaza dan bi kaç gün sonra bayii den yetkili arkadaş parçaların siparişini verdiklerini gelmesinin 15 gün süreceğini söylediler. Tabi öyle söyleyince ben de şok oldum. Kısa şok dalgasının ardından bana endişelenmememi kendileri bi şekilde halledip beni bu kadar bekletmeyeceklrini söylediler. Gerçekten 1 haftada arabamı çıkardılar. Parçalar orjinal, işçilik muntazam. Çok takdir ettim. Bakın kazanın üstünden bir ay geçti aracımın parçalarının yeni geldiğini söylediler. Minnettar kaldım.
senin adına çok üzüldüm. senin işini avukat çözer bence. Çok geçmiş olsun tekrar.

GM Discovery II cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7803]barisfc5_34[/MENTION] Hocam size de geçmiş olsun, sizin servis müşterisini memnun etmek için elinden geleni yapmış, sizin takdirinizi kazanmış.
Sizde burada paylaşmaya değer bulmuşsunuz, burada kazanan da kaybeden de servis oluyor, tercih onlara ait iyi servis olup takdir görmekte, kötü servis olup yerden yere vurulmakta.

mert11

0
[MENTION=5338]fatihdr[/MENTION] arkadaşım geçmiş olsun. yazını okudum her satırda yetkililere saydirdim. Koskoca firma nasıl olurda böyle bilgisiz leri bayilik ve servis verir. inşallah sorun çözülmüş tür. Ama Japonya ya mail at illaki dönüş yapacaklar.

FD6 ELEGANCE AT 2010

Aracınız
Ben de ogretmenim.. sana bir meslektas tavsiyesi. Okullar kapaniyoe az kaldi.
Hic bekletmeden telefonla ugrasma. Direkt git honda turkiyeye.. derdini yüz yüze hallet.

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri