Aux girişi ve usb girisi yok

Aracınız
Aux girişi yok
Merhabalar öncelikle herkese. ben 2 gün önce 2015 civic executive eco otomatik satın aldım. Biraz araştırma yaptığımda torpido gözünde ki usb girişi ve aux yerindeki jak girişinin olmadığını fark ettim internetten baktığımda ise kimisin de var kimisin de yok. Neden olabilir bir bilgisi olan varmı. Honda ya da sorddum mantıklı cvp almadım.

Aracınız
Çok işe yarar gerektiğinde mp3 playerıda bağlayabilirsiniz arkadaşınız ve ya bi başkası telefonunu bağlayabilir.. Bluetoot zaten çoğu araçta var full donanımlarda. Yarın birgün o dandik navi bozulunca yerine yenisini taktıgınız zaman o kolcaktaki usb yi ve aux girişini çok ararsınız. Ha tamam ilk başta önemsiz ve gereksiz gibi durabilir hatta hiç bir önemi olmayabilir. FAKAT bu araç bu donanımda olacak diye satılıyorsa öyle olacak.Ek donanım aldık diye bi yerlerden kısmanın anlamı yok. Bu arabanın kaportasını sağlamlaştırdık 2 hava yastığını koymadık gerek görmedik gibi birşey. Servisin o aux girişini dream modellerine ne kadar taktıklarını biliyormusunuz. Ayrıca kolçaktaki usb girşi olmadığı için İ-mid ekrana erişimde yok. Neyse yani kısaca olmalı :)
Hocam haklısınız. Ama servis bile mallığa yatıyor bizde bu mallara 6 yıl arabamızı 2 kat fazla parayla emanet ediyoruz. Artık kim mal bu durumda bilmiyorum :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hakisiniz uzun vadede mutlaka faydası olacaktır Bi yerde okumuştum torpidoyu sokun arkasında kalmış olabilir aux girişi diye denemekte fayda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
AUX girişi çakmaklığın yanında olması gerekiyor orası komple kapaalı. Arkaya düşme ihtimali yok :)

Usb ler genelde torpidonun arkasına kaçıyor arkadaş aux için aynı durum olabilir diye yazmış, makyajsızlar da dediğiniz yerdeydi makyajlı kasada ya yok ya da nerede olduğu bilinmiyor :)

Aracınız
2015 Elegance model geçen hadta teslim aldım aracımı, AUX girişi ve Kolçaktaki USB portu yok... Bazı arkadaşlar ne yapacaksınız fikan demiş. İnanın hiçbir işe yaramasa dahi insanda "kandırıldım" hissi uyandırıyor... Alt donanımdaki arkadaşlar AUX taltırmak istese bi ton para vermeleri gerekir. Sen bu araca bunu standart yapmışssan koyacaksın, ben kullanırım kullanmam o benim sorunum...

Aracınız
Ben bu durumu honda türkiyeye bildirdim. Geri dönüş yapmadılar tam 10 gün oldu. Hergün arıyorum inatla. Msj da atıyorum. Yok yogunluk yok alt sıralara düşmüş şikayet falan diyorlar. Genel müdürlük dönecek diyorlar. Hiç bir şekilde ulaşamıyorsun. Onların aramasını bekliyorum. Ama istediğim cevabı vermezlerse tüketici mahkemesine başvuruda bulunucam sabırla bekliyorum. Para verdim hakkımı ararım. Tek korkum zaman aşımı gibi birşey oluyormu böyle şeylerde bilmiyorum ama onu bekliyorlarmış gibi hissetmeye başladım. Biz standart donanımı istiyoruz arabaya ekstra birşey istemiyoruz sonuç olarakta bu konuda haklıyız. Bazen sahibinden.comda arabalara bakıyorum hepsinde var ya canımı sıkmıyor değil.Bizim araçlarda niye olmasın . Bu 3 kuruşluk girişin onlara maliyeti ne olacak sanki altı üstü bir kablo bir giriş.

Aracınız
Ben bu durumu honda türkiyeye bildirdim. Geri dönüş yapmadılar tam 10 gün oldu. Hergün arıyorum inatla. Msj da atıyorum. Yok yogunluk yok alt sıralara düşmüş şikayet falan diyorlar. Genel müdürlük dönecek diyorlar. Hiç bir şekilde ulaşamıyorsun. Onların aramasını bekliyorum. Ama istediğim cevabı vermezlerse tüketici mahkemesine başvuruda bulunucam sabırla bekliyorum. Para verdim hakkımı ararım. Tek korkum zaman aşımı gibi birşey oluyormu böyle şeylerde bilmiyorum ama onu bekliyorlarmış gibi hissetmeye başladım. Biz standart donanımı istiyoruz arabaya ekstra birşey istemiyoruz sonuç olarakta bu konuda haklıyız. Bazen sahibinden.comda arabalara bakıyorum hepsinde var ya canımı sıkmıyor değil.Bizim araçlarda niye olmasın . Bu 3 kuruşluk girişin onlara maliyeti ne olacak sanki altı üstü bir kablo bir giriş.
Hocam yapacak bişey yok kolcakdaki usb olsaydı iyiydi ama aux galiba navi takılınca devreden cikiyormus oda servise takılıyor diye yapcak birşey yok yani

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben hala taktırmak için uğraşıyorum. İnş olumlu bir sonuç alırım. İmid deki o resim koyma menüsüde kalkmış. O yüzden kolcakda usb de yok. Onuda hallettirmeye çalışıcam. Tabi yaparlarsa.

Geri