Aux girişi ve usb girisi yok

Aracınız
Aux girişi yok
Merhabalar öncelikle herkese. ben 2 gün önce 2015 civic executive eco otomatik satın aldım. Biraz araştırma yaptığımda torpido gözünde ki usb girişi ve aux yerindeki jak girişinin olmadığını fark ettim internetten baktığımda ise kimisin de var kimisin de yok. Neden olabilir bir bilgisi olan varmı. Honda ya da sorddum mantıklı cvp almadım.

Bende aracımı sizin gibi aldım. Bayiden güvendiklerime sordum araçlar orjinal fabrikadan navigasyonlu geldiği için orjinal teybi olmuyormuş.

benim aracım da aux ve ubs çıkışı kolçakta yok çünkü onlar navigasyona bağlanmış. AUX çıkışı bluetoot olan bir cihazda ne işe yarayacak nerde kullanılacak çok ta merak ettim açıkcası :)
Hocam ayni dert bende de var. 2015 civic elegance. Şimdi aux yok mu bizde. Normal mp4 veya telefonu auxa baglayamacak miyiz ? Samsung telefonumu da tanimiyor torpidodaki usb. Iphone tanıyor ama. Kac gündür uğraşıyorum :-(

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok işe yarar gerektiğinde mp3 playerıda bağlayabilirsiniz arkadaşınız ve ya bi başkası telefonunu bağlayabilir.. Bluetoot zaten çoğu araçta var full donanımlarda. Yarın birgün o dandik navi bozulunca yerine yenisini taktıgınız zaman o kolcaktaki usb yi ve aux girişini çok ararsınız. Ha tamam ilk başta önemsiz ve gereksiz gibi durabilir hatta hiç bir önemi olmayabilir. FAKAT bu araç bu donanımda olacak diye satılıyorsa öyle olacak.Ek donanım aldık diye bi yerlerden kısmanın anlamı yok. Bu arabanın kaportasını sağlamlaştırdık 2 hava yastığını koymadık gerek görmedik gibi birşey. Servisin o aux girişini dream modellerine ne kadar taktıklarını biliyormusunuz. Ayrıca kolçaktaki usb girşi olmadığı için İ-mid ekrana erişimde yok. Neyse yani kısaca olmalı :)
ben mp4 le aux girisine baglanmak istiyordum ama bulamadım. baska turlu torpido gozundeki usb ile deniyorum ama olmuyor

SM-A310F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bfda33d45bb895462ff4856cfc545461.jpg

Merhaba arkadaşlar burdan usb kablosu alıp i mid ekrana takarak sorunsuz kullanabilirsiniz arac dream olsada elegance olsada fark etmiyor bilginize....

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri