ayna açma kapama modülü görüş istiyorum

mnrshn

0
Selamlar forumdaşlar..Kaç zamandır 2012fb7 aracıma ayna açma-kapama modülü araştırıyordum bugün buldum istediğim gibi basit bişey.. Satıcı; ürün fb7 orijinal ürünü kesme biçme yok araç için özel üretilmiş diyor..Hakikatende besleme haricinde kesme falan yok diğer ürünler gibi..Kablo karmaşası yok 195 tl diyor ne dersiniz..Diğerleri 105 tl ve çook işçilik gerektiriyor ki civarımda adam akıllı elektrikçi yok..linki paylaşıyorum bunu kullanan veya tavsıye-eleştirisi olanların yorumlarını/yardımlarını bekliyorum...saygılarla

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracınızın orijinalinde katlanır ayna var değil mi? Modül alma sebebiniz kumandadan aç-kapa yapmak için mi?

Aracınız
Civic FB7 2012

hocam şu başlıktaki ürün bana daha kullanışlı gelmişti. bunun birinci nedeni istediğin zaman bu özelliği iptal ediyor olmamız, ikinci önemli nedeni de ben mesela kapatma tuşuna bir kez basınca kapatmak istemiyorum, iki kez basınca kapansın istiyorum derseniz arkadaş o tarz programlama yapıyor. benim bu şekilde istememin nedeni mesela bakkaldan hemen bir şey alıp çıkacaksın aynaların sürekli açılıp kapanmasını istemeyebilirsin, kumandadan tek basışta kapılar kilitlensin ama aynalar kapanmasın diyebilirsin, ikinci basışta zaten kapattığı için istediğin zamanda ar arda basarak aynaları katlarsın ... arkadaşla telefonla görüştüğümde ( daha ürünü almadım ) programlamayı yapabileceğini ve ürün geldiğinde de telefon desteği ile yardımcı olduğunu, eliniz az pense tornavida tutuyorsa bağlantıyı kendinizin yapabileceğini söyledi. samimi bir arkadaşa benziyordu isterseniz görüşebilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhaba yeni üyeyim yeni araç aldım fb7 2012 model aracı aldığımda sağ ayna katlanırı çalışmıyor bununla ilgili yönlendirme yaparsanız sevinirim saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Herkese merhaba yeni üyeyim yeni araç aldım fb7 2012 model aracı aldığımda sağ ayna katlanırı çalışmıyor bununla ilgili yönlendirme yaparsanız sevinirim saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bir elektrikci kapi icindeki baglanti kablolarini kontrol etsin, onunla alakali oldugunu okumustum. eger ondan kaynakli degilse ayna hareket tesisatinda sorun olabilir (donma, islanma, parcalanma vs.)

Aracınız
Civic FB7 2014

hocam şu başlıktaki ürün bana daha kullanışlı gelmişti. bunun birinci nedeni istediğin zaman bu özelliği iptal ediyor olmamız, ikinci önemli nedeni de ben mesela kapatma tuşuna bir kez basınca kapatmak istemiyorum, iki kez basınca kapansın istiyorum derseniz arkadaş o tarz programlama yapıyor. benim bu şekilde istememin nedeni mesela bakkaldan hemen bir şey alıp çıkacaksın aynaların sürekli açılıp kapanmasını istemeyebilirsin, kumandadan tek basışta kapılar kilitlensin ama aynalar kapanmasın diyebilirsin, ikinci basışta zaten kapattığı için istediğin zamanda ar arda basarak aynaları katlarsın ... arkadaşla telefonla görüştüğümde ( daha ürünü almadım ) programlamayı yapabileceğini ve ürün geldiğinde de telefon desteği ile yardımcı olduğunu, eliniz az pense tornavida tutuyorsa bağlantıyı kendinizin yapabileceğini söyledi. samimi bir arkadaşa benziyordu isterseniz görüşebilirsiniz.
bu modul ile mevcut aynalari katlanir yapmak mumkun mu hocam? suan benim aracimin aynalari katlanmiyor ama bu modulle olabiliyor mu yoksa aynalarin da ona gore degismesi mi gerekiyor?

Aracınız
Civic FB7 2012
bu modul ile mevcut aynalari katlanir yapmak mumkun mu hocam? suan benim aracimin aynalari katlanmiyor ama bu modulle olabiliyor mu yoksa aynalarin da ona gore degismesi mi gerekiyor?

bildiğim kadarıyla aracın kendisinde orjinal katlanır ayna varsa yapıyor hocam... mantık olarak aynada katlama motoru yoksa otomatik katlanacağını zannetmem, aynanın değişmesi gerekebilir. en doğru bilgiyi kendisi ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Geri