Bagaj İçi eşya düzenleyici

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar, fc5 aracımda bagaj havuzu kullanıyorum, havuz olayından çok memnunum çünkü pislik vs. bulaştıgında su vurup yıkama lüksünü beraberinde getiriyor. Ayrıca bagaj halısının pislenmesinin de önüne geçmiş oluyor. Süt vs. döküldüğünde nasıl koku yaptığını bilenler bilir.

Benim çözüm bulamadığım sorun bagajdaki eşyaları sabitleyememek. Bunun için cırt cırt bantlardan aldım fakat aldıktan sonra fark ettim ki bu bantlar sadece zemin halısına tutunuyor. Bagaj duvarlarına tutunmuyor. Bagaj havuzuda oldugu için bir işe yaramadı.

Bu konuda taviseye verecekler vardır diye umut ediyorum. Çünkü sürekli bagajda olan ilk yardım cantası ve temizlik malzemeleri bagajda tıngır tıngır geziyorlar. Mesela sağ ve sol stopların arka kısmına dogru cep gibi kullanılabilir aslında, oraya file vs. taktıranlar oldu mu merak ediyorum.

Bi çok ivir zivirim lpg tankinin kenarında onlarda bagaj halisinin altında.... ne yi sabitleyeceksiniz o kısmı anlamadım sürekli tasidiginiz neler var

SM-N7500Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam ilk yardim cantasi var ve ekstra temizlik malzemelerini koydugum bir cantam var, bunlari sabitlemek istiyorum. Eski aracimda kucuk kancali bagaj lastigi kullaniyordum mesela fakat bu aracta mumkun degil, cirt cirt zaten kullanamadim dedigim gibi. Bagaj halisi altina ancak bez tarzi seyler koyulabilir.

Bagaj havuzu yüzünden her virajda gezen malzemelerden ben de usandım. Çözüm bence H şeklinde bir aparat. Orta kısım hareketli sabitlenir olacak.ince alüminyum bir malzemeden ya yaptırmalı ya bulmalı bir yerden.

Bir zaman bir sıfır araç aksesuarlarında benzer birşey görmüştüm ama bir türlü hatırlayamıyorum.

SM-N920T cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Takipteyim ben de bu konuyu
Bagajdaki malzemeler için bir çözüm lazım

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Arkadaşlar bu konuda bi fikir verebilirim bende kullanıyorum ve hersey yerli yerinde sabit duruyor. Küçük 50 cm kadar genişliğinde plastik kasalar var cok hafif genelde sebze meyve koyuyorlar onlardan alip bagaja koyarsaniz icinede esyalarinizi koyarsiniz yer de kaplamiyor hem duzenli oluyor bagaj hemde hic bisey dagilip yer degistirmiyor ses de yapmiyor tavsiye ederim

fd6 2008
fb7 2012

kayhanbozkus

0
Yönetici
Benim acikcasi aklimda bir fikir vardi uygulamayi da dusunuyordum fakat malzemeyi ne kadar 1 Milyoncu'ya baksam da bulamadim :) kaymaz pedler var genelde raflarda ve hali altlarinda falan kullaniliyor silikon tarzi bi malzeme oldugu icin hem alta yapisiyor hemde ustundeki kaydirmiyor. Onu direk bagaj havuzunun icine uygularsak sorunu cozebiliriz diye dusunuyorum. Sadece bir fikir insallah linç yemem

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri