Bagaj İçin Çanta Önerisi

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Araç bagajındaki eşyaların daha düzenli olması için çanta vs türü bir ürün bakıyorum. Daha önce buna benzer bir ürün paylaşılmıştı galiba, ama bulamadı. Bizim aracın bagajına uygun (özellikle sağ ve soldaki boşluklara göre) bildiğiniz bir ürün varsa paylaşırsanız sevinirim.

Araç bagajındaki eşyaların daha düzenli olması için çanta vs türü bir ürün bakıyorum. Daha önce buna benzer bir ürün paylaşılmıştı galiba, ama bulamadı. Bizim aracın bagajına uygun (özellikle sağ ve soldaki boşluklara göre) bildiğiniz bir ürün varsa paylaşırsanız sevinirim.

ben gecen yil bu cantadan(stanley bez canta) almistim, gayet kullanisli diyebilirim.

stanley.jpg

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu bagajdaki boşluklara göre halı çantalardan vardı, ona baktım ama bulamadım.

Ben [MENTION=225]Smoch[/MENTION] un onerdigi cantadan istiyorum ama su an icin tchiboda yok :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
aliexpressteki iyiymiş, yeri süper. tam oraya oturtabileceğimiz türkiyeden alınabilecek uygun fiyatlı çanta var mıdır acaba

z tech de fena durmuyor, sağ sol kenarlara oturtabileceğimiz çantalar olsa süper olurdu

Alirxpress deki güzel görünüyor. 2 parça 48 dalır...

aliexpressdeki güzel ama birde şu var. adamlar paketleme yapıyor. kargoda gelirken ezilip büzülüyor. bu şekilde dik durmuyor. buda o şekildemidir bilmiyorum tabi ama duruş şekli ve yeri güzel. 2li paket 20$ olsaydı almıştım. :)

Geri