Bakım ücreti ve tercihi

chivas

0
Bugün bakım icin Ankara'daki özel honda servislerini aradım. Tercihim yılmaz honda dan yana olacak yalnız kafama bişey takıldı. Birincisi yağ konusu eneos 10 40 kullanıyormuş bildiğim kadarı ile 0 30 veya 5 30 olması lazım değilmi. İkincisi orjinal honda ürünleri kullanırsa fiyat 330 TL yan sanayi kullanırsa 250 TL imiş yetkili serviste kampanya varmış oda normal bakım için 490 TL dedi siz olsanız hangisini tercih edersiniz. Cevaplar için teşekkürler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugün bosh'un filtre seti bile 240 lira civarında. Piyasada bosh diye dolaşanlardan bahsetmiyorum. 240 lira filtreler, 100 lira yağ desen bile 340 lira yapıyor. İşçilik yok farkındaysanız. Bence filtreler çok kaliteli değildir. Yağ olarak yetkili serviste 10w-40 kullanıyor. Fabrikanın ülkemiz için tavsiyesi bu.

Ben yetkili servis taraftarıyım. 490 lira aracın servis kaydı olacağınıda düşününce hiç birşey ;). Kampanyasız fiyatı aynı parçalarla 650 lira serviste. %24 gibi bir iskontosu var yani.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün bakım icin Ankara'daki özel honda servislerini aradım. Tercihim yılmaz honda dan yana olacak yalnız kafama bişey takıldı. Birincisi yağ konusu eneos 10 40 kullanıyormuş bildiğim kadarı ile 0 30 veya 5 30 olması lazım değilmi. İkincisi orjinal honda ürünleri kullanırsa fiyat 330 TL yan sanayi kullanırsa 250 TL imiş yetkili serviste kampanya varmış oda normal bakım için 490 TL dedi siz olsanız hangisini tercih edersiniz. Cevaplar için teşekkürler.

Nerede yaptırırsanız, buradan deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ben de Ankara'dayım yetkili servis mi özel servis mi kararsızım. Aracım benden önceki sahipleri tarafından komple Honda Bora bakımlı ama ben kararsızım.

Aracınız
Nerede yaptırırsanız, buradan deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ben de Ankara'dayım yetkili servis mi özel servis mi kararsızım. Aracım benden önceki sahipleri tarafından komple Honda Bora bakımlı ama ben kararsızım.
Ben geçen yıl 8. ayda Ankara Bora'da yaptırdım bakımımı kampanyadan. Dediğim gibi aracınızın servis kaydı oluyor, özellikle satarken bu işlem alıcıya güven verir. 2. olarak kullandıkları parçalar standart ve bu işin eğitimini alıyorlar. Bora'nın tek sıkıntısı aracı yıkamadan teslim ediyorlar. Adana Tekbaş yıkayıp teslim ediyor mesela.

Geçen yıl, bakım kampanyası + şanzıman yağı değişimi için 682,18 lira ödemişim. Şimdi kart harcamalarıma baktımda.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben geçen yıl 8. ayda Ankara Bora'da yaptırdım bakımımı kampanyadan. Dediğim gibi aracınızın servis kaydı oluyor, özellikle satarken bu işlem alıcıya güven verir. 2. olarak kullandıkları parçalar standart ve bu işin eğitimini alıyorlar. Bora'nın tek sıkıntısı aracı yıkamadan teslim ediyorlar. Adana Tekbaş yıkayıp teslim ediyor mesela.

Tek pürüz o ise tolere edebilirim. Kampanya olmadığı zamanlarda çok mu uçuk oluyor peki? Misal şu an kampanyalı 490 ise bitince 790 mı oluyor? İlla onu mu yakalamak gerek.

chivas

0
Anladığım kadarıyla bakımı servisten yana kullanmak daha mantikli ayın 25 i sonmus kampanya icin degerlendirelim

chivas

0
Ayrıca servise bakımı dısarda yaptırmak için sadece hava ve polen filtresine sordum polen 110tl yağ filtresi 130 TL polen filtresi fiyatı verdiler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
490 tl fiyat bence makul bir fiyat ama 10w40 koymak yerine 5w30 koyamalarını ben isterim.

Geri