Civic FD6 Civic FD6 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Aracınız
o ne ki. daha bosch trw valeo arasında seçimi zor yaptım bi de onu çıkarma başıma arkadaşım. :D zaten kararsızım :D :D :D

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kale balata yaz nete görürsün yerli üretim. öncekinde takmışlar bakımda gördüm benim araçta :) bosch iyidir gelsin sen tak ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3399]ouzhanss[/MENTION] Hayırlı olsun :eek:k:

Trust

0
Aracınız
Serviste kampanya var arka 200 önler 250 idi herhalde bilginize .

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar, beni araba cahili biri olarak görün lütfen. benim 2014 civic elegance var, 40.000 bakımı geldi ve servise götürmeme kararı aldım. Normal bakım dışında ön balataları da değiştireceğim. Yağ ve balata için hangi markayı almalıyım? motor yağının tam ismini alırsam sevinirim.

Wordls

0
Fren sistemini servisten yapmayin. Disardan degistirin. Hem servis henuz 5-6 bin gidecegi balatayi bunlar bitik degistirelim diyecektir hemde cok yuksek parca ve issicilik alacak. Buna bakimda eklenince size cikacak fatura hic sevimli olmayacaktir.
Zaten on takim (frenlerde) garantiye girmediginden disardada yaptirsaniz servistede yaptirsaniz bir sey fark etmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten hepsini dışarıda yapacağım. Benim için artık honda servis bitmiştir. Balata için önereceğeniz birşey var mı?

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Fren sistemini servisten yapmayin. Disardan degistirin. Hem servis henuz 5-6 bin gidecegi balatayi bunlar bitik degistirelim diyecektir hemde cok yuksek parca ve issicilik alacak. Buna bakimda eklenince size cikacak fatura hic sevimli olmayacaktir.
Zaten on takim (frenlerde) garantiye girmediginden disardada yaptirsaniz servistede yaptirsaniz bir sey fark etmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimde on fren balatalari bitmek uzere, garantiden dolayi serviste degistirmek zorundayim saniyordum. Bu bilgi kesin mi? Selamlar

Geri