Bandırma'dan FC5 le selamlar

İlk sıfır aracımiz , ve ilk Honda aracımiz...
Daha önce motorsiklet konusunda Hondayi tercih etmiştim ve pişman olmamıştım şimdide Civic tercihim oldu ve ins bunu da uzun yıllar memnun olarak kullanmak nasip olur ..

Merhaba arkadaşlar aracı alalı 2 hafta kadar oluyor ne yazık ki benden çok eşim kullanıyor ?? sıfır km bakmaya doyulmayan aracı köy yollarında kullanmak zorundayız içimiz el vermese de iş bu....
Araç alırken Ford focus Mondeo, yeni megane ve Civic le çok kararsız kaldım aklımızı çok karıştırmamak adına Opel ve vw grubunu es geçtik her ne kadar Skoda ve seat da içimde kalmış olsa da Civic le test sürüşüne çıktıktan sonra alacağımız araç bu olmalı dedik... Sürüş konforu ve standart donanımda ki yeterli özellikleri bazı eksiklikleri göz ardı etmemizi kolaylastirdi...
Forum da okuduğum ve bazı arkadaşların yaşamış olduğu talihsizlikleri çok şükür yaşamadım şimdilik gayet memnun ve keyifle aracımızı kullanıyoruz...
Civic sedan 2017 model Eco executive modeli ciddi performans beklentisi olmayan herkese öneririm... Konforlu ve estetik bence...
LPG ile 25-30 krs arası yakıt sarfiyatı bulunmakta yakıt konusu ne yazık ki ülkemizdeki en büyük handikap... Bu sebeple değinmeden edilmiyor...

Muhammed ismim 30 a merdiven dayamış eski bir banka çalışanı güncel versiyonum ise sigorta teknik personeli ? bu konu da yardima açığım başı sıkışan mesaj atabilir ?

Bandırma dan selam olsun
4ad2471125cc685f41c120b3bec28010.jpg

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6064]dogantekin[/MENTION] Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

[MENTION=194]Can[/MENTION] hoşbulduk hocam teşekkürler, [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] çok saolun hocam forumdan sizlerden ogrenecegimiz çok şeyler var emeginize saglik....

[MENTION=6064]dogantekin[/MENTION] hoşgeldin. Ne güzel yazmışsın;) kazasız belasız kullanmak nasip olsun:eek:k:

[MENTION=4276]Musa[/MENTION] Allah razı olsun hocam... [MENTION=198]slayerxp[/MENTION] hoşbulduk hocam... İns hepimize kazasız belasız sürüşler...

Aracınız
Hoşgeldiniz iyi forumlar buradaki insanlar çok iyiler idare konusunda ben neler yazdım hatta neler yazmışım diyorum bazen sinirlenince bir uyarım bile yok çok şükür. Bir forum daha var bunun dışında orası biraz laubali geldiği için üye olmadan bıraktım. Cevaplar,sorular,her problemin sorunu vs sorabilirsiniz. FC5 kasaların sanırım led olmayan versiyonlarında buglanma sorunu var o da çok büyük bir şey değil gene çok yazdım :) Hoşgeldiniz tekrardan .

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hoşgeldiniz iyi forumlar buradaki insanlar çok iyiler idare konusunda ben neler yazdım hatta neler yazmışım diyorum bazen sinirlenince bir uyarım bile yok çok şükür. Bir forum daha var bunun dışında orası biraz laubali geldiği için üye olmadan bıraktım. Cevaplar,sorular,her problemin sorunu vs sorabilirsiniz. FC5 kasaların sanırım led olmayan versiyonlarında buglanma sorunu var o da çok büyük bir şey değil gene çok yazdım :) Hoşgeldiniz tekrardan .

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hoşbulduk hocam evet seviye güzel bende beğeniyorum boş muhabbet pek yok ? iyi forumlar

Geri