Bayan Üyemiz hk.

Kulakçıklar kurtarıcı oluyor rolling yaparken

Trafikte oyun oynamayı çok sevmem ama mesela beni sıkıştırmaya çalışanı affetmem yada beni sıkıştıranı sonra mutlaka pişman ederim aslında Honda iyi ki böyle biraz frenliyor sinirli yanlarımızı uçsa kimbilir neler olacak diye düşünmüyor değilim:)

Istanbulda isen trafikte sana dikkat edelim. Ustumuzden geçme :) hatta bi buluşma yapalim bayan olarak katkida bulun varsa başka bayan hondaci onlarda gelsin de alem kadin erkek eşitliği ve honda aşkı görsün :)

Istanbulda isen trafikte sana dikkat edelim. Ustumuzden geçme :) hatta bi buluşma yapalim bayan olarak katkida bulun varsa başka bayan hondaci onlarda gelsin de alem kadin erkek eşitliği ve honda aşkı görsün :)

meydan okumalardan hiç etkilenmem :))) Ben Bursa şoförüyüm bilen bilir biz İstanbul'dada çok iyiyizdir. Ama bizim iyi olmamız yetmez öyle değil mi tüm şoförlerin dikkatli olması gerekir bilinçli olması gerekir. Ben yoğun trafikte hızlı hareket edemeyenleri hiç sevmem en büyük tahammülsüzlüğüm budur. İki saaatte geçemezler park edemezler yol veremezler öngöremezler işte bunlar hep trafik düşmanı aslında:)

Meydan okumadim ne haddime :) zaten beni bilenler abi sen gelene kadar biz çayı demleriz derler :) soforlugum sıfırin az ustunde :) bi de yaş kemale doğru yön degismeye basladi artik pek bisiy olmaz sanirim :) bursa çekirgeye selamlar :)

Aracınız
İstanbulda araç kullanmak için senin dikkatli olan yetmez birde diğer soforlerin yerine ona buna dikkat etmen gerekiyor

[MENTION=563]bilisim[/MENTION] bende aynı şeyi yazdım ama sanırım okumadan yazmışsınız.
[MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] adetten bir estağfrullah diyeyim öncelikle :) çekirgeninde size selamı olur her gün oralarda sekiyorum hondamla :)))

3 gün kalmistim univde öğrenci iken. Termal otelmiydi tam hatirlamiyorum? Çok hoşuma gitmisti oralar. Ozellikle gece 12de taze simit satan dayi :) tophane, nilufer ve bikac yere daha gitmiş idik. Doğa harika idi. Birde hic unutmam doğal maden suyu :) cesmeden maden suyu icmek :)

Aracınız
[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] siz diğer sürücülerinde dikkatli olması gerektiğini yazmissiniz çok doğru ama bende İstanbul da bunun yetmediğini saglam bir yerden bir yere gitmek için diğer soforlere için ekstra dikkat etmek gerektigini yazdım ornegin kendi şeridimde aramızda 2 metre olan bir araç öndeki araca yol vermek için geri vitese takmış geliyor bir bakmisim catirdi kopmuş beyefendi tampon da tampon pert beyefendi geri geri çıkıp diğer yola gece çekmiş meğer se

3 gün kalmistim univde öğrenci iken. Termal otelmiydi tam hatirlamiyorum? Çok hoşuma gitmisti oralar. Ozellikle gece 12de taze simit satan dayi :) tophane, nilufer ve bikac yere daha gitmiş idik. Doğa harika idi. Birde hic unutmam doğal maden suyu :) cesmeden maden suyu icmek :)

Kervansaray Termal Otelidir o tam çekirge meydanında. Gece 12 de taze simit satan dayıdan haber yok onu kesin biliyorum çünkü 14 senedir böyle bir simit satışı olsa orada biterdim :))) Çeşmeden maden suyu ankara yolunda inegölü geçtikten sonra mevcut sanırım kınıktan içtiniz. Bursa güzel bir yer ben çok geziyorum gezdiriyorum herkes bayılıyor. Memleketim gibi oldu sanırım burada öleceğim :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] siz diğer sürücülerinde dikkatli olması gerektiğini yazmissiniz çok doğru ama bende İstanbul da bunun yetmediğini saglam bir yerden bir yere gitmek için diğer soforlere için ekstra dikkat etmek gerektigini yazdım ornegin kendi şeridimde aramızda 2 metre olan bir araç öndeki araca yol vermek için geri vitese takmış geliyor bir bakmisim catirdi kopmuş beyefendi tampon da tampon pert beyefendi geri geri çıkıp diğer yola gece çekmiş meğer se

affedersiniz bunlara biz trafik öküzü diyoruz maalesef sayıları çok Bursa'da bu en çok Yeni Yalova Yolundaki Özdilekte yaşanır. Oradaki ışıkta bu öküzlüğü çok yaparlar , dikkati dağınık insanların trafiğe çıkmaması lazım zaten birde yaşlıların. Gerçekten ben dedelerden çok çektim İstanbul yolu gibi ana bir yola ters girilir mi cevap evet girilir dedemiz 70 yaşında ne ordan mı girdim pardon demişti bana :))) şimdi gülüyorum ama trafiğin yoğun olmaması hayatımı kurtarmıştı.

Geri