Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu yuzden cok indim yapilmos ve buyuk indirimlerle alanlar sevinirken bole biseyle karsilasmislar bende okidiktan sonra direk buna bakmistim :)

Valla şok oldum. ben 127 bine istediğim renk değil diye almadım geçen ayın arabası dedi. Yeni gelecek olan beyaz renk aldım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
10uncu siradaki harf model yilini gosterir araclarda burda bu sene alanlarda j olmayanlar varmis ordan kontrol edebilirsiniz

2013 Fb7 Eco Elagance sahibiyim. Açıkçası Ötv+sene sonu indirimi+faizsiz kredi olayı kafamı acayip karıştırdı. Bir tanıdığım 105 bine benzinli eco elegance otomotik aldığını duydum. Lpgli fiyatı 108 110 arası bir fiyat bulursam kendi aracımı satıp almak niyetindeyim. 30 bin TL gibi fark ile böyle bir değişim yapmalı mıyım? Benim yerimde olsaydınız siz ne yapardınız? Düşünceleriniz benim için önemli

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Nakit akışınızda sıkıntı yoksa yıl sonu kampanyalarından yararlanıp hemen alırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@Madida H kodu 2017 uretimi ifade ediyor J kodu 2018 ama bu konu cok konusuldu HondaTR kendince bir aciklama yapmisti. Onceden uretim az oldugu icin kombinasyon tutturuluyordu fakat artik uretim.arttigi icin bu kombinasyon tutturulamiyormus.

@Exzelans yazdiginiz iletileri lutfen kontrol ederek paylasin. Cogu yazdiginiz sey anlasilmiyor.

Geri