Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok öyle değil aslında, İstanbul'dan 5 Ocak'ta 173 bin fiyat aldığımda, İzmir 189 bin fiyat vermişti (hiçbir ekstra olmadan) çok şaşırmıştım,defaatle sordum bir yanlışlık olmasın, başka donanımla mı karıştırıyorsunuz diye, ısrarla "yoo" niye karıştıralım dediler ilginç şekilde (elegance eko)(diğer bayiler bundan daha düşük fiyata exe veriyorlardı)yine 2018 de aracımı alırken Ankara ile İstanbul arasında yüzde 8 fiyat farkı vardı ki o dönem için yüksek bir farktı... Tamamen bayi opsiyonu fiyatlandırmalar...

ankarada ikamet etmeme rağmen, bende aracımı istanbul ayışığından aldım. ankara ile ocak bandrolü dahil 5 bin TL fark vardı.... kim 3 saatte 5 bin lira kazanıyor ? kaporayı verip istanbula bastım almaya.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Haziran 2020 fiyatları Mayıs'a göre TL bazında 5.700 TL (%3,04) ve dolar bazında $1.654 (%6,20) artmış. İyi zam yapmışlar...

Aracınız
Civic FC5 2020
Zam geldi hocam +5 en az güncellendi malesef bu fiyatlara birde +10 aksesuar ekleyin
Zam geldi hocam +5 en az güncellendi malesef bu fiyatlara birde +10 aksesuar ekleyin

maalesef yine haklı çıkıyoruz dediklerimizde.

TR şartlarında arabayı ne kadar erken aldınız o kadar kardasınız... Hiç bir şekilde 1 önceki ayın fiyatını göremiyoruz. bekleyim ÖTV indirimi gelir vs diyenler yüzünden çoğu kişide almaktan çekindi.. Şimdi daha yüksekten alacaklar.

Aracınız
Civic FC5 2019
civic bu piyasada kendini kanıtlamış bir fenomen.. halen f/p açısından tercih edilebilecek bence en iyi araç. civic almayı düşünenler uygun kredi oranları varken alsınlar derim. kredi bitince araç zaten üstüne koymuş olacak.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Jazz
ankarada ikamet etmeme rağmen, bende aracımı istanbul ayışığından aldım. ankara ile ocak bandrolü dahil 5 bin TL fark vardı.... kim 3 saatte 5 bin lira kazanıyor ? kaporayı verip istanbula bastım almaya.
Çok doğru bende aynı kazanç ile Bursa inanlardan almadım, İstanbul ayışığından 5 bin TL daha aşağı fiyata satın aldım.

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok öyle değil aslında, İstanbul'dan 5 Ocak'ta 173 bin fiyat aldığımda, İzmir 189 bin fiyat vermişti (hiçbir ekstra olmadan) çok şaşırmıştım,defaatle sordum bir yanlışlık olmasın, başka donanımla mı karıştırıyorsunuz diye, ısrarla "yoo" niye karıştıralım dediler ilginç şekilde (elegance eko)(diğer bayiler bundan daha düşük fiyata exe veriyorlardı)yine 2018 de aracımı alırken Ankara ile İstanbul arasında yüzde 8 fiyat farkı vardı ki o dönem için yüksek bir farktı... Tamamen bayi opsiyonu fiyatlandırmalar...

İZmir çamkıran maalesef Ocak Şubat aylarında ne fiyat verdiğinden habersiz di ben exe eco sordum okeyleştim kapora göndereceğim konuştuğum hanım Çıkmadı telefona sonra bir bey exe eco yok dedi o fiyata elegance vermeye çalıştı 1 saatte ne değişti anlamadım o konuda hak veriyorum size ama çamkıran sınıfta kaldı o dönemde

Hürmetler

Geri