Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
civic hem tasarımı hem fiyatı açısından her kesime her bütçeye uygun bir araç. her zaman müşterisi hazır.. civicten kimse zarar etmez. geriye dönüp baktığımda iyi ki civic aldım diyorum. eksileri var mı var ama artısı çok fazla.. bu mühendisliğe bu para az bile bence.. aynı araca alman logo koyun 100 bin daha fazla isterler..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu nedir yahu!! Çok mu abartılmaya başlandı acaba. 2019 makyajlı eco elegance 8 bşnde geçen hafta 204 bine satıldı. Neler oluyor anlam vermek gerçekten çok zor. 2 nisanda 169 bine 22 binde makyajlı eco elegance aldım altın bozarak. Altını 334 liradan bozmuştum ve o dönem çok zoruma gitmişti şimdi düşününce altından daha da fazla arttı Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.
Oraya herkes bi fiyatlar yaziyo ama onemli olan satildigi fiyat.Kimse sifir araca binmiyorum diye ölmez.Adam sifir fiyatina ikinci el satiyo ve birileri de gidip aliyosa burada ilan verenin hiçbir suçu yok.Halbu ki 3-5 ay idare edilse bayiler aracla dolacak.lunaparklarin bile acildigi bi ortamda arac neden uretilmesin! Bi otv indirimi de gelirse şuan ikinci eli sıfır fiyatina alanlar kendi adlarina tarihe geçmiş olacaklar.☺

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Otv indirimi bu yil soz konusu degil,zaten basta civic olmak uzere araclar ekime kadar uretimi olanlar satildi hatta vw 4 ay sira veriyor bmw 4-6 ay ,zaten 1 yil sonra fabrikalarda kapaniyor.Temmuz ayi itibariyle en az zam yapan firma honda oldu ozellikle bmw merso vw (mesela troc 205 aralik fiyati suan 285 bin net) toyota (40 bin tl zam) vs cok zamladilar ben hayretle civic neden hala uygun fiyatli sasiriyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Otv indirimi bu yil soz konusu degil,zaten basta civic olmak uzere araclar ekime kadar uretimi olanlar satildi hatta vw 4 ay sira veriyor bmw 4-6 ay ,zaten 1 yil sonra fabrikalarda kapaniyor.Temmuz ayi itibariyle en az zam yapan firma honda oldu ozellikle bmw merso vw (mesela troc 205 aralik fiyati suan 285 bin net) toyota (40 bin tl zam) vs cok zamladilar ben hayretle civic neden hala uygun fiyatli sasiriyorum.

evet fiyatları bende diğer araç markaları ile kıyasladım. Biz burada civic felaket zamlandı felan derken meğer diğerleri uçurmuş fiyatları. Civic onların yanında az zamlanmış.

Aracınız
Hocam dediģiniz fiyata bende hemen alabilirim.;)
Benimde 2020 exe eco mu 5500 km de DÜN arkadaşım istedi 210 vereyim dedi şakayla karışık az daha gidiyordu o verdi Kredi si var ne alacağım diye düşündüm bi an konuyu değiştirdim şimdi bakıyorum da ooo bizim makina ucuza gidecekmiş baya

Hürmetler

kutad19@fb7 eco executive

Aracınız
Ötv de indirim degil ama, sıfır araç fiyatlarinda bir düzenleme olacaği konusunda sağlam sayilabilecek duyumum var, ama bilemiyorum.

kutad19@fb7 eco executive

Aracınız
Civic FC5 2019
Ne olabilir ki? Ötv indiriminden başka olacak şey yok gibi. Firmalar dolar euroya göre zamlarını sınırlı tuttular özellikle de Honda, bayilerin karlarından törpülenirse onu bilemem. Aksesuar mecburi vs gibi durumlara düzenleme gelirse iyi olur, bunlar etik olmayan durumlar gerçekten.

Geri